Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit jelent ez az...

Szerintetek mit jelent ez az egész? Szerelmes?

Figyelt kérdés

Ma megkérdeztem a sráctól akivel ez volt a 4. randink,hogy mit érez irántam mire azt válaszolta,hogy szimpatikus vagyok neki aztán megkérdeztem mit szólna ha azt mondanám járjunk kézen fogva amire azt mondta ő is gondolt már erre csak nem mert közeledni.. ezután végig kézenfogva jártunk. De nem volt semmi érintés semmi csók. Sőt még puszi sem.. csak elköszönésnél

Szerintetek lépjek én? Azt hiszem én már szeretem...


2014. máj. 31. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ameddig nem vagy biztos benne addig ne lépj.
2014. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
még nagyon fiatalok lehettek... :) nem kell semmit elkapkodni, szerintem a további közeledést is említsd meg neki, de csak burkoltan. ha azt mondja/mutatja, ő is szeretné, akkor adj neki kis időt és ha nem lép, lépj te :) szerintem :)
2014. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő 18 én 16 vagyok :)
2014. máj. 31. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
:DDD azt hittem max 13 évesek lehettek.....
2014. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez miért jelentené azt, hogy szerelmes?
2014. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ooooo akkor nem vagytok olyan fiatalok.. Így nem érvényes amit írtam (2-es voltam)
2014. jún. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és így mit tudsz tanácsolni?:)
2014. jún. 1. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!