Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Újfehértói, esetleg Debreceni...

Újfehértói, esetleg Debreceni meleg fiúk ismerkedni? 15/f/bi.

Figyelt kérdés

Ismerkedni, barátkozni szeretnék Újfehértói, esetleg Debreceni fiúkkal.

15-éves biszex fiú vagyok.

Trágár, és egyéb unintelligens kommentektől kímélj.



2014. máj. 31. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
én is meleg vagyok, de messzebb tőled
2014. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
a rákegye ki a beleteket undorító kötsögök
2014. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Abba most nem kötök bele, hogy 15 évesen beskatulyázod magad, mert még talán a "biszexualitás" kategória a legmegengedőbb.

VISZONT azt javasolnám, hogy 15 évesen ne szexuális beállítottság alapon keress barátokat, hanem inkább igyekezz random emberekkel olyan kapcsolatot kialakítani, akikkel bármit megbeszélhetsz. Értem, hogy egy meleg sráccal könnyebb lenne ismeretlenül is megbeszélni a problémákat, de egy ilyen ismerős nem biztos, hogy ott lesz neked 15 év múlva, mikor már a szexen kívül más is fontossá válik az életedben.

2014. máj. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Viszont én ezt az ismerkedést úgy gondoltam, hogy tanácsokat kérek meg ilyenek, esetleg a későbbiekben párkapcsolat is szóba jöhet, mert most csak a legjobb barátommal tudnám elképzelni ezt, de majd lehet jön más is :D.

Szóval most az iskolás éveimre koncentrálok, na meg a karrieremre :)


Már bocsánat mindazoknak akik úgy vélekednek arról, hogy kb16-éves fejjel nem tudhatom, hogy milyen beállítottságú vagyok, értem ezalatt a nemi identitásom/orientációm.

Személy szerint 6-éves korom óta tudom magamról, hogy a fiúk is érdekelnek, de ez még azelött is érezhető volt, csak idáig(kb fél évvel ezelőttig) ezt elnyomtam magamba, igen néha undorodtam magamtól.

De határozottan kimerem jelenteni, hogy én biszexuális/meleg vagyok, és ezen SEMMI sem fog változtatni.

Köszönöm!

2014. máj. 31. 18:37
 5/9 anonim válasza:
Helló én esetleg tudnék veled ismerkedni Debreceni vagyok 12/f
2014. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kovpet ***** válasza:

"most csak a legjobb barátommal tudnám elképzelni ezt"


Szerelmes vagy :)

2014. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hűű ez nem épp mai kérdés... :D

Én újfehértói vagyok, írj ha még aktuális. :) 21f/m

2014. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Istenem miért?
2014. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha aktuális akkor írj! :)
2015. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!