Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi idő után érdemes...

Zsinga kérdése:

Mennyi idő után érdemes elhívni randira?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval 1 hete megismertem egy lányt, akivel jelenleg csak facebookon beszélek, nagyon szimpatikus, aranyos lánynak tartom külsőleg és belsőleg is egyaránt. Jövőhéten, beszéltem volna vele a suliba, de sajnos gyakorlatos hete van ezért ez nem lehetséges, marad az utolsó hét ami pedig már a nyári szünet előtti hét ott is a hétfő az Pünkösd így maradt 4 nap. Nem tudom, hogy kellene addig várni, vagy már hamarabb elhívni facebookon egy találkozóra, tegnap beszéltem vele először komolyabban és folyamatosan 4-5 órát csevegtünk ugy, hogy nekem fel se tünt, hogy ennyi idő eltelt. Ahogy észrevettem ő is szivesen beszél velem, hogy tudhatnám meg, hogy akar-e többet, mint barátság? Szivesen mesélte el a vicces történeteit és én is a saját sztorijaimat. Sokkal szívesebben beszélnék vele személyesen, de szerintetek melyik a legmegfelelőbb időpont valahova elhívnom? Köszi a választ.

2014. máj. 31. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Jövő héten szombaton? o.O
2014. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár nyáron is elhívhatod, de most hétvége vagy a jövő hét étvége lesz neki jó
2014. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak szeretnék elsősorban üzenni: Értem, hogy szombaton ugyanugy szünet, de személyesen szeretném elhívni, vagy legalábbis megkérdezni.
2014. máj. 31. 10:05
 4/5 anonim válasza:
mi lenne ha.. skype-on felhívnád.. (facebookon is lehet videochat-ben )
2014. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy kérd el a számát és hívd fel telefonon. Vagy mond neki, hogy személyesen akartalak elhívni de mivel nem lesz mostanában rá alkalom és te meg nem tudsz már várni annyira szeretnél vele találkozni ezért voltál kénytelen facebookon elhívni. Ettől még el is alélna...

Magamból kiindulva :D

19L

2014. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!