Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednél egy rendkívül...

Ismerkednél egy rendkívül helyes sráccal?

Figyelt kérdés
Szinte minden nő megnéz. Legyen az 8 éves vagy 80. Túl helyes vagyok,az a helyzet és az egóm is nagy. Szinte az ország leghelyesebb férfia vagyok.

2014. máj. 30. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a beképzelt csicska dumát!:-D hagyjad már magad!
2014. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 WheneverYouWant ***** válasza:
89%
Akkor teljességgel feleslegesnek tartom ezt a kérdést... bármelyik lányt leszólíthatnád a környezetedben... Mért szorulsz rá arra hogy itt esetleg egy 50 éves férfi írjon rád..?
2014. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez semmi én a világ ha nemis a leghelyesebb de 3-4.leghelyesebb csávónak tartom magam erre ittvagyok ezen az oldalon és irogatok minden hülyeséget. pacsi;)
2014. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig én nem hazudok,a sok nyomi hazudozóssal szemben. Aki kíváncsi és természetesen nő,az írjon privát levelet és küldök képeket neki,vagy fel is veszem Skypera beszélgetni.
2014. máj. 30. 13:19
 5/9 anonim ***** válasza:
szerinted én hazudok? ha tudnátok hány fiu magyar szupermodell van ezen az oldalon befosnátok.
2014. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ezt az oldalt nem lehet itthagyni...
2014. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy helyes vagy, de a helyeség ugye relatív. :) Nekem állítólag (barátnőim szerint) a csónya fiúk tetszenek. :D
2014. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy kinek ki helyes, az tök változó. Ha küldesz egy képet, megmondom, nekem bejönnél-e (kíváncsivá tettél:D). De az biztos, hogy ha összejönnék valakivel, és ő tök beképzelt lenne, nem hiszem, hogy sokáig bírnám. Persze ez személyiség függő.:)
2014. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hany eves vagy?

Egyebkent nekem van kedvem.

2014. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!