Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18-20 éves lányok! Ha már egy...

18-20 éves lányok! Ha már egy ideje nem volt szerelmetek, találkoznátok olyan férfiúval, aki 200 km-re lakik tőletek, de gyakran meglátogatna titeket?

Figyelt kérdés

Nem ismeritek őt, csak neten keresztül, de szíves örömest elmenne értetek/hozzátok.


Esetleg később is (ha kezdene alakulgatni valami) hetente egyszer-kétszer (inkább kétszer) úton volna, hogy aztán ott veletek hosszabb időt töltsön.


Néha ti is elmenétek hozzá.


Egy ideig, míg ki nem derülne lesz-e majdan összeköltözés, szóval míg ez el nem jönne, találkoznátok ilyen fickóval?



2014. máj. 29. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Én találkoznék ilyennel akkor ha neten jól kijönnénk és képei alapján bejönne, hiszen rendkívül romantikus ha a férfi ennyit utazik egy nőért...

19L

2014. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, nem szívesen. A kb. 100 kilométer sem kevés, ennek duplája már nagyon nem tetszene.
2014. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, miért nem?


Olvastad a leírásomat is? Abban van pár mondat, ami felkeltheti a figyelmedet, hogy ez alapján mást mondj.

2014. máj. 29. 10:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán, nekem nem szimpatikus az ilyen, jobb ha ott lakik ahol én, vagy legalább a közelben. A távkapcsolatnak nagyon sok buktatója van.

Az egyébként egy dolog, hogy nem vagyok romantikus így nem sokat jelent a gesztus hogy elutazik hozzám a másik meg az, hogy anyagilag azért ez megterhelő én speciel rosszúl érezném magam ha mindíg jó pár ezer forintjába kerül csak az hogy találkozzunk és akkor még program se volt.

2014. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3


Miért mondanék mást...? Az egészet elolvastam. Amúgy ebből a kérdésből nem jön le, a lány mit gondol a fiúról, mennyi ideje ismerik egymást és mennyire. Nekem kábé az jön le ebből, hogy a felek váltottak pár üzenetet aztán a csávó rögtön kapott az alkalmon, hogy egy ideje egyedülálló a lány és felajánlja, hogy meglátogatja néha, hogy élőben rámozdulhasson.

2014. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor kérdem máshogy: mi a különbség a te 100 km alatti távod (vagy akár a szomszéd városból/faluból jött muki), és a több száz km között?


Ha már ennyire csak "az" jött le számodra (szerelemről esetleg nem hallottál? igen, bármely hihetetlen is számodra, az is kis lépésekből alakul ki, húha most olyat mondtam!), akkor mi a bizonyítékod arra, hogy egy közeli faszi NEM éppen csak rámozdulni akarna a lányra?!


Szóval ez azért erős volt. Nem ismered a másikat, de már rosszat feltételezel. Aláírom, hogy lehet én sem a legérthetőbben fogalmaztam, de eszemben sem volt semmilyen rámozdulás, megismerni kívánom a lányt, aztán majd meglátjuk.


Ha valaki csak arra kellene, biztos lehetsz benne, hogy nem utazgatnék unalmas órákon át 10.000-15.000 forintokért egy nyavajás érzelemmentes numerára! Igen, nálunk férfiaknál is fontos az érzelem. Hiszed vagy sem, az már egyáltalán nem érdekel.

2014. máj. 29. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:

kedves gesztus, de nem biztos hogy tudnék annyira bízni benne mint abban akivel sokszor sokat tudok együtt lenni

kell, hogy előtte rendesen megismerjem mielőtt összeköltözöm vele és stb.

ahhoz hogy ez így lehessen, nagyon kell kedvelnünk egymást...

de lehet hogy sokszor csak azért alakul így mert már olyan nagy a vágy hogy legyen valaki, hogy már csak azért is utazunk és ragaszkodunk

aztán ha valami miatt mégse passzolunk és elválunk akkor meg jön az hogy kidobtam annyi időt és pénzt az útra..

nem éri meg annyira

2014. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igen, nagyon kedves lenne tôle.:)
2014. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit akkor is "creepy"... Nem feltételezek rosszat, úgymond, de ez azért fura.

És miért 18-20 éves lányok? Te hány éves vagy? (Nem muszáj válaszolnod, csak költői kérdés...)

Egy ennyi idős lány szerintem jobban jár, ha olyannal van együtt, aki fizikailag is közelebb van hozzá, úgymond... Első, második komolyabb kapcsolatba ez nem fér bele szerintem, persze ez is egyénfüggő.

Távkapcsolatba is eleve csak akkor mennék bele, ha előtte már min. 1 évig közel voltunk egymáshoz, személyesen. Mert úgy van értelme. A "néha meglátogatlak"-féle kapcsolat, csak így netről, hát, eléggé fura...

Nem bántásként, és nem is "kioktatásként" (mert ki vagyok én?), de sztem ne rángass bele egy ilyen fiatal lányt ilyesmibe. Mondanám, hogy lehet, naiv is, de nem mindenki az. Viszont aki igen, az könnyen azt hiszi fentiek alapján, hogy milyen mély érzelmek vannak az illető "fickó" részéről. Ez kicsit manipulatív, nem gondolod?

De te tudod, ez csak egy vélemény, kicsit már kiesek a naiv kislány kategóriából. Két évvel idősebb vagyok a "célcsoportnál".

Persze nincs két egyforma ember, így remélem, a választottad teljesen másképp gondolkodik mint én (és még páran, mert nem hiszem hogy egyedül lennék ezzel), és boldogok lesztek.

2014. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem vettem bántásnak, de te sem indokoltad meg, hogy mi a "creepy", meg főleg(!) mi a gond a távkapcsolatokkal. Mert írták páran, nem jó, de azt egyikőtök sem, hogy igazán mi a gond azzal, ha éppen nem minden egyes órában van mellettetek a másik. Vagy egy ismeretlen netes másikkal miért kellene állandóan (legalábbis gyakran) a párjának vele lenni.


Jó, tudom én magam is, hogy ez nem a legjobb párkapcsolati forma (nem véletlenül írtam az összeköltözést (vagy hasonlót) idővel). Csak már örülnék, ha tudnám neked/nektek/neki(k) mi abban az olyan nagyon rossz, ha nem karnyújtásnyira van a párod/párotok/párja(párjuk).


Nem kell ahhoz senki ember fi... vagyis stílusosan lányának naivnak lenni, hogy nyugodtan elhiggye, ha kialakul kettőnk közt valami (ehhez el kell telnie jó pár találkának, ki kell alakulnia érzelemnek, szimpátiának, nyilván ha ez nincs meg, akkor nincs is miről beszélnünk), akkor az valóban mély érzelem! Az hogy közületek ki mennyire romanikus vagy sem, most nem számít, én férfiú létemre eléggé emocionális típus vagyok, így ha tényleg gyúlna köztünk valami, abban a partnerem biztos lehet, hogy minden, de nem manupuláció.


Az a kevéske plusz két év ide, vagy oda, hidd el olyan kevés, hogy nem számít, ha te lennél a kiszemeltem, lakjak akár két centire hozzád, akár kétszáz km-re, őszintén szeretnélek. Nem szédítenélek, valóban te lennél a fontos. Lehet van olyan pali, aki csak átvágja ilyen helyzetben a lányt, de hála az Istennek, az nem nagyon én vagyok!


De mindehhez talákoznom kellene egyszer-kétszer a lánnyal hogy lássuk működ(het)ne-e a dolog, vagy kalap, kabát, és a legjobbakat kívánva elváljuk. Ezért tettem fel ide a kérdést, hogy a korabeliek belemennének-e, vagy felejtős?


Bár ha azt írjátok egyénfüggő.......

2014. máj. 29. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!