Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vonzzanak a harmincas férfiak,...

Vonzzanak a harmincas férfiak, de mindenkitől azt hallom, hogy problémásak lehetnek. Miben? Egy 24 éves lány.

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 10:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Ez ideális. A nők 20-as éveikben vannak a "csúcson" a férfiak 30as éveikben.
2014. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Am tényleg,én rengetek 30as kapuzárási pánikos pasit ismerek...
2014. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36 vagyok, és nem vagyok problémás :)
2014. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
17%
Azért mert a legtöbb magyar 30-as pasi nem ért el semmit, nincs lakása, kocsija, egzisztenciája, élhetsz mellette a panelban albérletben, vagy anyuka házában a gyerekkori szobájában. A legtöbbnek semmi jövőképe, elképzelése nincs, amelyik ennyi idős korára nem tud mást felmutatni csak egy viszonylag stabil állást a palackozóüzemben vagy a bkv-nál, az egész életére felelősséghárító, teszetosza balfa.sz marad, aki látványosan gyűlölni fog érte, ha te teszel valamit azért hogy tovább tudj lépni az általa biztosított langyos szarból. Kéne is a felelősség meg nem is, legyél elégedett azzal amit biztosítani hajlandó, hisz ő a féééérfi, és semmi esetre se legyél nála sikeresebb, és készülj fel rá, hogy minden nyomoráért téged tesz felelőssé. 30-as pasival akkor érdemes kezdeni, ha neked már van egy kialakult egzisztenciád, és semmiben sem kell hogy rá szorulj. Akkor is érdemes abból a rétegből válogatni, aki nem az előbb említett panelproli. Ennek meg ugye csak akkor kellesz, ha neked is van mit felmutatnod, ami huszonévesen még nem annyira esélyes.
2014. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

kellett az egyenjogúság mi kedves utolsó?

akkor tessék egy nő is megteremtheti ugyanaz.

2014. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A 14es nagyon jól megfogalmazta.:D
2014. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
még jó hogy nem ezaz átlagos gondolkodás meg hozzáállás az élethez amit ezen az oldalon a nők írnak...
2014. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
És a férfiak ezen az oldalon mennyivel jobbak,kedves előttem író?
2014. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!