Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg a nők az elérhetetlen...

Tényleg a nők az elérhetetlen pasikat akarják, aztán meg csak sírnak, hogy minden pasi egyforma?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy a nők az elérhetetlen pasik után vonzódnak, aztán csodálkoznak hogy egy ilyen pasi eltűnik, hazudik, csalja a nőket stb...

Nyilván azért mert elérhetetlenek...

De itt vagyok és rengeteg fiú barátom, aki próbálkozik, normális kapcsolatot akar, őszinte stb, de nem kellünk egy nőnek sem.


2014. máj. 25. 23:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem elérhetetlenek (hacsak nem Justin Bieberről van szó), csak megtarthatatlanok. Hát igen, a nők kedvence-típusú helyimenőcsávók hazudnak, csalják a nőiket, adott esetben meg is ütik őket. Aztán meg mennek feminára meg cotcotra hisztizni a puncipajtásoknak hogy milyen szemetek a férfiak, fúj, monnyonle, köpköpköp. Hát cicukáim, nektek kellett domináns alfahím, tessék, ehetitek amit főztetek, úgy kell nektek.

Egy szikrát nem sajnálom őket.


Nők közül még az átlagosak is elérhetetlenek, mert ugyanakkorák az elvárásaik ("Ha a Tiffanynak lehet pénzes pasija, nekem is olyan kell")

2014. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon beletalálhattam valaki nyomi kis lelkébe, ha már most minuszos a véleményem. Még jó, hogy a piros és a zöld kéz nem lájk gomb, de valamelyik sérült még odáig sem jutott el, hogy ezt felfogja.
2014. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Már meg ne haragudj,de te is ugyanezt csinálod...
2014. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!