Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lesz ebből valaha kapcsolat?

Lesz ebből valaha kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel télen ismerkedtem meg. Előtte is ismertem mondjuk,de csak látásból. A helyzet az, hogy teljesen bele vagyok zúgva. :/ De neki van barátnője. Szerintetek vonzódik irántam? Mert ugye amikor szünetet tartott a barátnőjével, akkor tök jól elvoltunk. De amióta újra együtt vannak, úgy érzem nem mer rám nézni, nem mer hozzám szólni a barátnője jelenlétében. De amikor nincs ott akkor minden 180 fokos fordulatot tesz. Tehát ilyenkor beszeletünk, puszit szokott adni (arcomra), bókol, és ha netalántán együtt keveredünk valami buliba, akkor nagyon sokat táncolunk és olyan érzékien ölel át hogy úgyérzem elolvadok. Van amikor megcsókolja a nyakam. Olyan is volt már h kézen fogva mászkáltunk a "diszkóban". De most szerintetek érez valamit irántam? Mert szerintem ha nem érezne nem csinálná ezt. Csak sajnos van barátnője. De akkor csak nem szeretheti annyira hogy ha közbe velem "kavar". ( kicsit túlzás hogy kavar) . Az a helyzet hogy én nem akarok rámászni erre a fiúra amíg a barátnőjével van, bár nagyon nagyon szeretném hogy együtt legyünk. Mit tehetnék annak érdekében hogy amikor a barátnője is jelen van ne nézzen levegőnek? Mit tegyek hogy végre el tudja dönteni kivel akar lenni? Vagy az is lehet h nem veszi észre hogy nekem ő mennyire tetszik. Mivel adjam láthatóbban a tudtára? 20/l
2014. máj. 25. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek hogy végre el tudja dönteni kivel akar lenni? "

ööö... már régesrég eldöntötte: a barátnőjével. Te meg vagy a "szamár" ha épp nincs kéznél a "ló". Nem kellesz neki annyira, hogy miattad szakítson. Max egypár dugást kaphatsz tőle, azt is titokban.

2014. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tartalékos, pótlék, cserejátékos, talonban tart.

Részletezzem?

2014. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!