Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a szép, de...

Mit gondoltok a szép, de kicsit buta lányokról? Kellene egy ilyen?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

Naná, hogy kellene :)

Én annyira nem vagyok oda az okos csajokért. Egyik sem kizáró ok meg semmi.. De ha választhatok, akkor inkább kicsit butább legyen :)


24F

2014. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért az nem árt ha tud viselkedni, és el lehet menni vele valahova anélkül, hogy megbámulnának mert folyton idiótáskodik mellettem. Nem baj ha kicsit nincs ki az összes kereke, de azért tudjon húzni egy határt.
2014. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért több típusa van annak amit leírtál..ha nagyon buta,primitìv akkor semmiképp.


De van olyan ismerősöm aki tényleg egy nagyon kedves,aranyos,hazias lány csak kicsit butácska,naiv. Vele példaul szívesen jarnék,szinte mindenki szereti.

2014. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
úgyis csak az a lényeg a pasiknak, hogy szép legyen :)
2014. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
10es, nagyon kedveske vagy, de nem épp magamra gondoltam, mint a fentebbi kommentjeimből is erősen valószínűsíthető :DDD
2014. máj. 24. 14:59
 16/17 anonim válasza:
Egyszer haverom beszélgettet egy buta csajal még halgatni is rossz volt..
2014. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem kellene. Mondjuk a másik véglet se. Legyen meg a magához való esze, és kész.
2014. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!