Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elég érdekes kérdés. Nagyon...

Elég érdekes kérdés. Nagyon bejön a német tanárnőm, de nem tudom mit tegyek, kicsapatni nem akarom magam. Lehet bármi esélyem arra hogy meghódítsam valahogy?

Figyelt kérdés
a tanárnőm fiatal, csinos, de nem az a ,,szexi dögös‘‘ típus, tehát nem könnyűvérű.

2014. máj. 23. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs esélyed, az egy érett nő. Hülyét csinálnál magadból, és őt rugnák ki.
2014. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem szívesen keserítelek el, de valószínű, hogy a tanárnőd sem akarja kicsapatni magát, szóval nem fog diákkal kezdeni.
2014. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem keresném a bajt magamnak. Inkább egy hozzád hasonló korú csajszit keress magadnak.
2014. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sajnos én is ezt gondoltam, köszönöm a megerősítést.
2014. máj. 23. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél kishitű, én az érettségi után 4 évvel megdugtam a biosztanárom. aki egy jó 10-sel volt idősebb.
2014. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azért nem adtam fel a reményt, csak hát nem akarok hülyeséget csinálni
2014. máj. 23. 20:34
 7/11 anonim válasza:

Nem, nem, nem szabad tanárral,v, tanárnővel szerelmi kapcsolatba lépni még akkor sem ha esetleg te i s tetszel,

a tanárnőt, és téged is kicsapnak a suliból.

Ha kijártad az iskolát, és kölcsönös az érzelem akkor már lehet.

A főiskolás tesomnak is tetszett egy nem őt tanító olasztanárnő,( tesom angolt tanult) amikor elvégezte a főiskolát addigra elmúlt a szerelmi fellángolás de néha találkoztak baráti szinten és mail.

Nekem jól jött ez a kapcsolat mert éppen olasz kellett fordítani így volt aki tudott segíteni nekem a tesom jóvoltából.

2014. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem.. azért köszi
2014. máj. 24. 12:22
 9/11 anonim válasza:

# 7-vagyok. Nincs mit. Annyi hasznod lesz, hogy az ő kedvéért, jól, még jobban fogod tanulni a németet.

( szerelmi motiváció)

A későbbiek folyamán bármi történhet a javadra.

2014. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rajtam ne múljon..:D
2014. máj. 24. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!