Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy általában elég jól elbeszélgetek bárkivel írásban. Itt, a gyk-n, társkeresőben, fb-n, chat-en, szóval akárhol a neten el tudok beszélgetni lányokkal, és van, akivel nagyon egy hullámhosszon tudunk lenni, és pár hét alatt eljutunk oda, hogy találkozni akarunk egymással.


De ezen a ponton az jön, hogy kiderül, nem vagyok az esetük. Van, hogy csak napokkal később mondják el. Ez nem csak 1-2 eset volt, hanem folyamatosan ez történik velem, az elmúlt 3 évben meg sem tudnám mondani, hogy hányszor volt ez.


Miért van ez?


Mit kellene tennem?


Van itt olyan lány, aki volt már ilyen helyzetben, mármint a másik oldalról, nem mint én? Olyan, aki elmesélné, hogy ilyenkor mit élt át, mi változtatta meg a korábbi hozzáállását?



2014. máj. 20. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem csak az a gáz,hogy mindenki 200 kilométerre van..na jó akad aki 80 de még az is sok.És inkább én szoktam úgymond szelektálni,és nem én vagyok az akit szelektálnak:)
2014. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nos én voltam hasonló helyzetben. Hidd el nem jó érzés, mikor tökjól elvagy valakivel neten, beszélgettek és minden klappol, azonban az első randin kiderül hogy nem azt kapod amit vártál, hanem sokkal rosszabbat. Pl nem az eseted, vagy csúnya, beszédhibás, vagy csak szimplán nem jön be. Onnantól a fejére is állhat az illető, akkor sem mulasztja el azt a negatív képzetet, amit keltett a másikban. Hogy veled mi nem stimmel ami ezt váltja ki a lányokból, azt nem tudom. Szerintem ne akarj magadon változtatni, majd jön egy lány, aki olyannak szeret, amilyen vagy. Ne vetkőzz ki magadból mások kedvéért, inkább legyél türelmes.
2014. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szék kedves kettes, de én nem állítottam magamról semmi olyat, ami nem valós. Sem a magasságomról, sem a súlyomról, sem belső tulajdonságokról. És elhiheted, erről az oldalról sem jó átélni ilyesmit. Azért köszönöm a választ, küldöm a zöld kezet.
2014. máj. 20. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is megrögzött netes ismerkedő voltam.

Képet cserélsz ezekkel a lányokkal, mielőtt találkoztok?

2014. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, képet is szoktam küldeni, ha találkozunk. Az a jobbik eset, amikor már ott azt mondják, hogy nem (mondjuk 50% ilyen). Ettől persze még lehet a külsőm a probléma, hiszen egy kép nem adja vissza azt, amilyen az ember a valóságban.
2014. máj. 20. 23:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!