Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha több mint egy hónapja...

Ha több mint egy hónapja randizunk a férfival, de nem látok túl sok érzelmet rajta, akkor ez már nem is fog változni? Nálatok ez hogy volt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy magától keres-e, ha te nem keresed őt. Lehet visszafogottabb és nem tudja az érzéseit kimutatni, ebben az esetben neked kell eldöntened, hogy neked megfelel-e így.
2014. máj. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akik nehezen nyílnak meg, nehezen mutatják ki az érzelmeiket. Attól még, hogy nem látsz rajta érzelmeket, nem jelenti azt, hogy nincsenek.

Én is nehezen mutatom ki az érzelmeimet, és bár romantikus alkat vagyok mély érzésekkel, de sokszor ilyen furcsán jönnek ki a dolgok és elszalasztom a romantikus helyzeteket, így a tetszésem megfelelő kinyílvánítását. Ez sokszor úgy jön le, hogy nem is tetszik nekem adott lány, pedig de.

Legyél kicsit még türelmes, és beszélgess vele erről minél többet.

2014. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van. Személyiség kérdése az érzelmek kimutatása. Ne aggódj,találkozz vele.23/l
2014. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

halgass a belső hangodra

ha az azt mondja hogy ebből semmi nem lesz, akkor bátran hagyd a FRANCBA

2014. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!