Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek a tanárom felé?

Hogyan közeledjek a tanárom felé?

Figyelt kérdés
Már régóta szerelmes vagyok belé..és nem bírom nélküle..úgy értem, hogy fáj látni, hogy nem ölelhetem magamhoz...úgy érzem tényleg szerelmes vagyok belé...Elakarom mondani neki, de hogyan?:o segítsetek kérleek<3
2014. máj. 19. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
inkább sehogy
2014. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kevés az infó... Hány évesek vagytok? Ha te tini, felejtős... Ha felnőtt egyetemista, megint más a helyzet.
2014. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
megvárod h kimenyjenek a többiek óra után te a terembe maradsz beejted a ceruzád a padja alá és mikor bekerülsz az asztal alá lehúzod a sliccét a többit tudod
2014. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira szereted, ahogy mondod, akkor jó messzire kerüld el, ugyanis kirúgathatod ezzel...
2014. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Költőnő? ***** válasza:
Tanárnak leginkább sehogy.
2014. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én 15 ő 51 :(
2014. máj. 19. 21:28
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Felejtsd el, esélytelen. Nem rosszindulatból mondom, de egy 51 éves nem fog egy 15 évessel kikezdeni.


Ha csak nem matektanár, őt még elbűvölheted azzal, hogy a te életkorod visszafelé az ő életkora. Talán erre izgul...

2014. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fizika tanar.. es annyiszor ram mosolyog :) meg mikor oda megyek a kozelebe allandoan az ovet igazgatja..meg multjor ezt mondta: en szeretlek ám,csak figyelnel oran..meg hogy : szeretek veled lenni..meg stb :) <3
2014. máj. 19. 21:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne!sehogy!a tanár-diák kapcsolatot súlyosan büntetik,ráadásul elég nagy a korkülönbség
2014. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sehogy. Először is, nemigen díjazza az iskolai vezetőség az ilyen kapcsolatokat (értsd: téged és őt is kirúghatnak), másrészt pedig jó eséllyel csak kihasználna.

Csúnyán hangzik, de így van.

2014. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!