Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves vagyok és azt hiszem...

14 éves vagyok és azt hiszem meleg, és ebben a korban már én is szeretnék ismerkedni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom ebben a korban még nem lehet eldönteni, de mivel beütött egy éve nálam is a serdülőkor ezért egyre jobban rám jön, hogy szeretnék valakivel ismerkedni, beszélgetni, és fiúkra tudok csak gondolni. Mivel ez van, nekem sokkal nehezebb ez a dolog. A melegek tényleg később tudják megélni ezeket a dolgokat? Én is várjak? 14/F

2014. máj. 19. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
ne akarj meleg lenni ..
2014. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mintha én dönteném el.
2014. máj. 19. 19:11
 3/8 anonim válasza:

Én tudom mit tegyél :P

Írj nekem priviben ;)

S majd meglássuk :D

2014. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
erről nem ő tehet,ez vele született dolog,az érzéseket nem lehet legyőzni ,sajnos meleg vagy fogadd el
2014. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
haha érdekes, hogy egyesek szerint 14 éves korban túl korai szerelmesenek lenni, kivéve, ha heteroszexuális az illető :D
2014. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaja, egyik nap 12-13 évesek özönlöttek itt orrba-szájba.


Amúgy: ha ismerkedni szeretnél, ismerkedj. Nem igaz hogy "a melegek csak később...".

2014. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen szerintem el lehet dönteni h meleg vagy e vagy nem ,én 10 évesen kb "eldöntöttem" h meleg vagyok ès èn örülök is neki ,büszke is vagyok rá h más vagyok mint a többi . ha gondolod nekem írhatsz 14/F (meleg)
2014. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem döntés kérdése, az ember ezt érzi. Érzi, hogy kik vonzzák. Egyszerűen h*lyeség, hogy csak később lehetne rájönni. Ennyi erővel arra is csak később lehetne rájönni, ha valaki hetero.
2014. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!