Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen indokkal menjek oda hozzá?

Milyen indokkal menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy ruhabolt, ahova elég gyakran járok, ott dolgozik egy csodaszép szőke hajú lány, aki nagyon bejön nekem. Szerintem Én is bejövök neki, mert a jeleket küldi felém eléggé feltűnően. A probléma csupán az, ha meglátom, akkor elkezd hevesen kalapálni a szívem, és teljesen meg vagyok zavarodva. Önbizalmam nagyon nincs, az eddigi kapcsolataim miatt. Nagyon megfogott ez lány, szeretném jobban megismerni, csak azt nem tudom mit mondjak neki. Már volt jó pár barátnőm, de ha ezt a lányt meglátom teljesen kész vagyok tőle, úgy kalapál a szívem majd kiugrik a helyéről. Gáz ha ha egy férfi zavarban van? 25F, lány is korombeli
2014. máj. 18. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj ha zavarban vagy, sőt ez természetes!

Én is sokszor vagyok ilyen helyzetben, de a te esetedben ez egyszerű szituáció, mert simán van rá kifogás hogy miért szólítsd le őt. Kikéred a segítségét meg hogy esetleg adjon véleményt egy adott ruhára aztán lehet szépen terelni a beszélgetést finoman más merre is.

Aztán mondod neki hogy szimpatikus neked, meg hogy jó volt vele beszélgetni és hívd meg munka után kávéra mondjuk.

Onnantól kezdve már előrébb vagy jóval :)

2014. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálgatod a ruhákat, minden egyesnél kikéred a véleményét, hogy melyik áll a legjobban? Ő rábök. Te pedig fizetésnél megmondod neki, hogy szeretnéd ha séta közben is látná rajtad és elkéred a számát! :D
2014. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha zavarban vagy, nyugodtan menj hozzá és kérdezd meg pl. hogy szeretnél vele találkozni. Aztán majd mond rá valamit..Ezt az egy mondatot nyögd ki valahogy.
2014. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)Attól parázok a legjobban ha visszautasít vagy beégek nála
2014. máj. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!