Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan lány, aki egy ronda fiúval őszintén szívesen találkozna másodjára is? Csak szerintem fura ez? Csak én sejtek csapdát, szívatást emögött?

Figyelt kérdés
Most azon gondolkozom, hogy elmenjek-e vagy inkább mondjam el. Nem igazán hiányzik egy újabb lealázás.
2014. máj. 15. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Neki nem biztos, hogy ronda vagy.
2014. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem bízol magadban?
2014. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugyan már! Eddig minden lány szerint ronda vagyok és folyton csúfolnak, aláznak, bántanak! Az egész életem csak a szenvedésről szól, míg más meg élvezi az életet.
2014. máj. 15. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ronda pasi barátaim. nem zavar,hogy rondák,Szívesen találkozom velük rendszeresen.Esetleg még azt se tudom garantálni,hogy soha nem fogok velük lefeküdni.Egyszer vagy rendszeresen. Az nem számít,hogy ronda vagy. 23/l
2014. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel csapda lesz. Szívesen akkor találkoznak ronda fiúval, ha tömve van lóvéval.
2014. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom is rondának tartotta magát, 1000x le is írta ezt mielőtt találkoztunk, nem is volt előttem barátnője 22 évesen. (Nem is nagyon próbálkozott sosem, lehet csak ezért.) Én egyáltalán nem tartottam csúnyának, szerintem jól néz ki. Nem olyan, mint egy címlapsztár, és pont emiatt tetszik, a "tökéletes" külsejű emberek nem jöttek be sosem. (Pénze sincsen amúgy.)
2014. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is csapdát sejtek, ha ő nem is a barátnői elég veszélyesnek tűnnek...
2014. máj. 15. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ezt a rondaságos szöveget meghagynád az alantasoknak, és te pedig elfogadnád a kinézeted, és olyan dolgokat tennél, amitől fel tudsz nézni magadra?
2014. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a ,,míg más meg élvezi az életet" szövegből is kiderül, hogy nem igazán van meg sem érzelmileg sem értelmileg az, aminek lenni kéne. Fejleszd magad, ne siránkozz.
2014. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!