Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen témákról szoktatok...

Milyen témákról szoktatok beszélgetni egy lánnyal, ha fel akarjátok szedni?

Figyelt kérdés
Az ismerkedés elején gondoltam, amikor már egymás nevét tudjátok de még semmi mást. Oké általános dolgokról lehet beszélgetni, de a végén sokszor csak friendzone-ba futottam. És mikor tudatjátok a lánnyal, hogy tetszik nektek és többet akartok tőle?

2014. máj. 14. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
minél hamarabb.. max 1 hónap ha ritkán beszéltek (1héten 2-3óra)
2014. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minél több dologról tudtok bezsélni annál jobb. elindultok egy közös ponton, mittudomén, közös busszal jártok valahova, vagy egy városban laktok, vagy valami ilyen ponton elkezdeni... igazából akkor jó ha megy minden a maga útján és nem kell erőlködni.

friendzone talán úgy küszöbölhető ki hogy finoman elkezdesz neki bókolni, milyen szép meg ilyenek.. de csak ha őszintén is gondolod, mert elég hamar át lehet látni a szitán. szóval tényleg csak finoman, ne rányomulva...

2014. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) Még annyi, hogy a fenébe lehet elkerülni a friendzone-t?
2014. máj. 14. 18:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, mire leírtam a kommentet már jött a válasz :)
2014. máj. 14. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!