Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tennétek ti a helyemben?...

Mit tennétek ti a helyemben? Többi lent!

Figyelt kérdés

Üdv!

Chaten megismertem 2 lányt(1.: van barátja,2.:népszerű), de 2-3 hónap különbséggel. Mind a kettőjükkel jól el tudok beszélgetni, hülyéskedni stb. Mind a ketten kicsit meszebb laknak mint én, de nem vészes.

Akit először megismertem lányt elkezdtem hanyagolni, mert megismertem a másik lányt. A másodjára megismert lány kicsit fiatalabb mint én, míg akit először ismertem meg ő idősebb valamennyivel. Mondta a második lány, hogy kezd irántam valamit érezni, meg minden, de közben másoknak is úgy írogatja a szíveket, hogy az már eléggé zavar/nem tudom hogy mire tudnám vélni. Az utóbbi időben ráírok a második lányra, jobb esetben visszaír, de rosszabbik esetben csak megnézi, aztán ráírok hogy hova lett és valamit kitalál. Az első lány meg azóta szomorú hogy elmondtam neki mi is a szitu. Mert ő is érzett irántam valamit. Mind a ketten nagyon szépek, és fogalmam sincs, hogy mi tévő legyek. Teljesen tanácstalan vagyok..



2014. máj. 11. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyikkel se kezdj. A választásod meg, nem jött össze.Luksógorkoma nem akarsz lenni ugyi? vagy ha igen, akkor a másodikat döntsd meg, mert kb. max. arra megy a nőci.
2014. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!