Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van még esélyem nála?

Szerintetek van még esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akinek nagy valószínűséggel bejövök és adódott is egy helyzet csak nem mentem oda hozzá.Most csak rá gondolok és amint látnám oda mennék hozzá.Szerintetek meg említsem neki hogy nem használtam ki az első alkalmat?vagy csak hogy szeretném jobban megismerni.. Nem úgy akarok odamenni hogy csá leszel a csajom, mert értelmes okos lánynak néz ki bár még nem beszéltünk,de az öltözködésén is látszik hogy normális.15/F 15/L (én vagyok a fiú)

2014. máj. 8. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondoltuk:)) Nos,tehát valahogy ugye oda kell menned hozzá mert ő nem fog.Ha az megvan akkor beszélgessetek,és ha látod rajta hogy jól elvan veled akkor hívd el randira.Jó tudom ez nem olyan könnyű mint ahogy hangzik..esetleg várhatsz is a randival,de ezt neked kell megérezned.
2014. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
előbb meg kéne ismerni :))
2014. máj. 8. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!