Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha én kezdtem el bámulni a...

Ha én kezdtem el bámulni a fiút, de előtte ő nem nagyon nézett, utána viszont igen, az jó vagy csak megteszi?

Figyelt kérdés

Mármint én kezdeményeztem a szemezést.

Azóta ő is benne van a játékban, de ez vajon azért van, mert tetszem neki? Vagy nem tetszem, mert akkor ő kezdett volna el nézni engem, nem??



2014. máj. 2. 20:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És bocsi az idióta kérdésért, de nagyon tetszik, csak félek, h én neki viszont nem annyira. És csak szórakozik velem.
2014. máj. 2. 20:59
 2/16 anonim ***** válasza:
Ennyiből semmit nem tudhatsz.
2014. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ma pont így voltam egy lánnyal és az volt, hogy először nem néztem, mert kicsit félénkebb vagyok. Viszont amikor észrevettem, hogy néz akkor én is őt folyamatosan... így bátrabb lettem :)
2014. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Igazából azóta rengetegszer egyértelműen szemeztünk. De én kezdtem az egészet.

Ha nem kezdem el nézni, szerintem észre se vesz. Azóta viszont igen... Csak kérdés, hogy lehet akkor nem is tetszem neki..

2014. máj. 2. 21:09
 5/16 anonim ***** válasza:

Nézd: ha viszonozza, az már jó jel. ;)

Menj oda hozzá és beszélgessetek! Ha már te kezdted, Te is menj hozzá oda szerintem.

2014. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát, ha arra várok, hogy ő, akkor meg is őszülhetnék.:D De hát ilyenek a mai fiúk. ;)

Köszi a válaszokat

2014. máj. 2. 23:15
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy én is régóta szemezgetek egy nővel... idősebb, mint én (csak pár évvel), meg önértékelési gondjaim vannak, így nem merek odamenni. Pedig baromira tetszik! Egyfolytában Őt szoktam bámulni ha egy helyen vagyunk. :3
2014. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Akkor bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje.:P

Ha te odamész, én is odamegyek az én kiszemeltemhez!

2014. máj. 2. 23:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Így, szóval tőlem függ, hogy örök életedre egyedül maradsz-e és macskás hölggyé válsz-e, vagy sem? :D
2014. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon unalomig csépelt dolog, de facebookon is bejelölheted. Ott is lehet chatelgetni. ;) Esetemben nem működne, mert az illetőt nem lehet bejelölni. :S
2014. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!