Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék egy leszbikus/...

Hol találhatnék egy leszbikus/biszexuális lányos lányt Győr közelében, vagy olyat, aki letud errefelé jönni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,Győr közelében lakok és barátnőt keresek.Nagyon magányos vagyok,már nem bírom egyedül,főleg ebben a stresszes időszakban.

Szeretetre,megértésre,őszinteségre van szükségem,és arra,hogy valaki sokáig kitartson mellettem!

Cserében ugyanezt kapná vissza az illető..

Ja,azt megemlíteném,hogy próbáltam egypár társkeresőt és nem jött be.Nem azért,mert csúnya vagyok,szerintem teljesen átlagos vagyok.Csak valahogy ott elég naiv lányok jelöltek be,volt köztük csaló is(fiú,aki lánynak adta ki magát),úgyhogy ezek a társkeresők majdnem,hogy teljesen tabuk.

Szeretnék itt ismerkedni,innen már jött össze egy hosszabb(2 éves) kapcsolatom.(Ezt csak azért említem,hogy tudjátok,hogy miért írtam ide kérdést.)

A szüleim,a rokonok a dolgokról nem tudnak,igazából csak a baráti "kör" tudja a dolgokat,meg a volt ellenségeim,akiknek már nem kell megfelelnem(ezt majd elmesélem a leendő jelentkezőknek,ha kíváncsiak rá.)

Barna haj/Barna szem/160cm/facebook link privátban/18 éves


2014. máj. 1. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Írhatsz ha akarsz, de hosszútávon csak férfival tudom elképzelni, néha előjön a kíváncsiság.

23l

2014. jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!