Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy írjak rá fb-on, ha nem...

Hogy írjak rá fb-on, ha nem nagyon ismerem de találkoztunk csak nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy találkoztunk már és akkor is szemeztünk egymással csak egyéb körülmények miatt nem tudtunk beszélgetni. A kérdés az, hogy hogyan írjak rá mert így fb-on még nem is biztos, hogy megismer mert teljesen más képem van kint.

2014. máj. 1. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyel fel egy olyan képet ahol megismer és egyszerűen írjál rá.. :) kezdj el vele beszélgetni
2014. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de miről beszélgessek vele? egy szervezett úton találkoztunk
2014. máj. 1. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
irj neki mond el hol taliztatok. kérdezd meg mi van vele, hétköznpi dolgokról bezsélgessetek aztán kérdezd meg nincs-e kedve elmenni veled valahova. ha nem tudod szabad-e elöször erre kérdezz rá. ha szingli akkor hiv d el.
2014. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó köszi, valahogy megoldom majd
2014. máj. 1. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is írtam már rá olyanra, akit alig ismerek. Mármint egyszer az életben láttuk egymást. Én annyit írtam, hogy hali, XY vagyok, és közös ismerősünk az YX. Onnantól meg jött a dolog magától. :)
2014. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is írj neki .. De ha leírod hogy hol taliztatok akk jobban tudok segíteni
2014. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!