Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Biszex vagy leszbi lányok...

Biszex vagy leszbi lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Bolondos,szép,kedves lányt keresek:3 írjatok privibe

16/bi

Budapestiek írjanak főleg:)



2014. ápr. 29. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez ki van ám írva már ötvenszer és ötvenszer válaszoltak bolondos, szép, kedves lányok.
2014. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ötvenszer írt nekem 80 fiú,hogy "csá,pasi nem kell","hármashoz mit szólsz?" vagy "mi a véleményed a farkamról?". A lányok pedig vagy idióták,vagy 13 évesek,vagy Kisjánosszenttelepiek,esetleg ELÉG hiányos öltözettel rendelkezők voltak,szóval remélem nem zavar,ha még picit keresgélek... Én is unom már magam,de bocsi,ez van...
2014. ápr. 29. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, én ezt értem, voltam már ebben a helyzetben, de aligha fognak újak írni, max ha további negyven-éves palikra vagy kíváncsi. Abból van bőven.

Viszont napi öt ilyen kérdés van, ahol ismerkednének (ha nem is feltétlenül bolondos, szép, kedves lányok) írj ott a válaszolóknak üzenetet, ne kétnaponta ugyanezt tedd ki. Most komolyan, egymás után állnak a "bi/l lányok ismerkednétek?" kérdések.

2014. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
attól függ a válaszom hogy fiú vagy e vagy lány... én a lányra tippelek, akkor okés! de te is bi vagy?
2014. máj. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
15eves biszex vagyok,pest megye,erdekel?
2014. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!