Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért menekül a tanárom...

Miért menekül a tanárom előlem, azt vettem észre hogy nem mer velem együtt lenni, mint ha menekülne. Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 11:42
1 2
 11/18 anonim válasza:
50%

"ha valamit meg kellene beszélnünk a jegyekkel kapcsolatban például"

Mélyen nyugvó oka van ennek. Szerintem azért menekül, mert TE a "Szerelem, szex » Ismerkedés" kategóriába tetted fel ezt a kérdést.

2014. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

És ha soha nem beszélgettél vele?

Volt olyan tanárom akivel én sem, de nem is akartam:D Sőt most sem szeretnék.


Na hát a tanároknak is lehet ilyen diákjuk.

2014. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De nem értitek,szóval egyedül nem mer oda jönni hozzám a matektanár,sőt az osztályfőnököm szólt neki hogy jöjjön le hozzám megbeszélni a matekot,és a matektanár akkor is indokokat talált hogy majd később,és abból se lett semmi
2014. ápr. 29. 12:27
 14/18 anonim ***** válasza:

De miért ne merne?

Állításod szerint veled soha nem beszélt, nincs köze a szexualitáshoz.

Most vagy hazudsz, vagy hülye vagy.


Ha igaz amit irtál:

Azért nem megy le hozzád,mert le vagy szarva.

Nem áldozza rá a pihenő idejét szünetekben, mert nem érdekli a te bajod.

Ennyi, vagy tedd fel a kérdést normálisan a valós helyzettel, vagy ez válasz a gondodra.

2014. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ez igazán kedves tőled,de tudod megérzi az ember ha menekülnek előle.

És sajnos azt is észrevettem hogy nem kedvel

2014. ápr. 29. 12:36
 16/18 anonim ***** válasza:

Igen én is menekülnék egy olyan ember elől, aki a "szabadidőmben" várna el tőlem "munkát", ingyen, és még csak nem is szimpatikus.

De ilyen emberek elől bárki menekülne egy idő után.



Nyilván ha valós kérdésed támadna, azt órán fel tudnád tenni, valamilyen formában.

Nem kell egymást kedvelni,nincs erre sem szabály. Valamint: Csak ott lehet arcra osztályozni ahol nincs tudás. Ahol van tudás, ott nem merül fel kérdés az ötössel kapcsolatban, egy gimnáziumban.

2014. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
De nem értem a hozzáállását soha nem beszéltünk,nem is ismer,az óráin nem igazán akar segíteni,ezt az arckifejezésén észlelni lehet sajnos,mi a baja? sose ártottam neki..mindegy
2014. ápr. 29. 12:45
 18/18 anonim ***** válasza:

"sose ártottam neki"

Haha, Vicces vagy. Nem is tudnál:) A dolog itt kezdődik.


Félévkor is gond nélkül tudott neked jegyet adni, nem lesz ez másképp év végén sem.


4év múlva meg megtapasztalod nem kell ahhoz látnátok sem egymást, soha ,hogy gond nélkül értékeljék a tudásod. Ha kedvelnek, ha nem kedvelnek .


Kár ezen hergelni magad,hogy a tanár a hibás. Az ő hozzáállása nem megfelelő. Akár lehetne is benne valami.

De a tanár hozzáállásán te nem tudsz változtatni, magadban keresd a hibákat azon tudsz, és lehet érdemes.

2014. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!