Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság hol lehet olyan...

Manapság hol lehet olyan srácokat találni akik 14-16 évesek, tényleg megbecsülnek egy lányt, nem szédítenek mást, és csak az az egy lány van nekik?

Figyelt kérdés

És nem csak arra kell nekik illetve hosszútávra tervezik..?

Komolyan nem tudom..Ne szedjétek le a fejem kérlek..Csak tényleg érdekel..:)

L/14



2014. ápr. 27. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehol, abban a korban pár ember létezik aki ilyet akarhat. Én 17 éves korom óta gondolkozom így. F 26
2014. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Igazából a nő társaid hibája... amelyik pasi hisz a szerelemben azt vagy átbassák vagy megtalálja élete szerelmét :) velem mindkettő megtörtént :)
2014. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hasonló lányt keresnék... 17/F
2014. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy fogsz találni. én is ilyen voltam 14 évesen, megjegyzem fiú vagyok, de én meg ilyen lányt nem találtam. majd később, 23-25 éves kor fele fogsz találni olyan srácokat akik hosszútávra terveznek, mert minél fiatalabbak közt keresel annál több a kalandvágyó
2014. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt vagyok, megtaláltál.

16/F

2014. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 GentLnazi ***** válasza:

Vannak ilyennek egyelőre en is ilyen vagyok,de sok ember elromlik idővel ,a fiúk az érzéketlen r|bancok miatt a lányok meg az ilyen felrek*rós parasztok miatt,de van aki alaphangon hibásan működik xD

Pl ha megcsalna bnom az ugy meg nem érne el azt h na most en is ezt tegyem mas lánnyal ,de azert nem kene :D

2014. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Enis ilyen vagyok 16/f

De ilyen fiatalon átlag 3-4 honapos kapcsolatok :D

2014. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Engem pont tegnap basztak át pedig én így gondolkozok :) mit meg nem adnék egy barátnőért... nem vagyok helyes de csúnya se :D mindenki szeret de csak barátilag... mindenki csórólali2-nek hív mert bolond vagyok :D hát de ez ilyen... belsőleg lehetek akármilyen tökéletes ha csak a külső számít :/
2014. ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes! :) Engem is Csoro Lalinak hívnak a hajam miat. A lányok csak barátként néznek rám a külsõm miatt, mert ronda vagyok, de jó belsõ tulajdonságokkal rendelkezek.. Bár ne számítana ennyire a külsõ. :/ 17/F
2014. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennitt vagyok irj privatba 16'eves vagyok
2014. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!