Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon fontos nézz be! Le...

Nagyon fontos nézz be! Le lehet nyomozni?

Figyelt kérdés
Van egy srác nagyon tetszik és ask.fm-en írtam neki névtelenül durvák az. stb, és elvileg rendőrségen lenyomoztatja mert tesz feljelentést és vannak ott kapcsolatai.
2014. ápr. 26. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

De értelmes vagy.

Bejön a srác, és maszkot húzva pofátlankodsz.

Gerincdonor listára iratkozz fel.

2014. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Be se szarj mint írtam. Semmi nem lesz belőle. Nekünk van egy olyan ügyünk ami (JOGILAG) jár. Azóta az egésszel senki se foglalkozott néha előveszik 2 éve tart. Szerinted akkor egy ask fm es kérdéssel mennyire fognak?
2014. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha van pénze az illetőnek... egy hacker is megtalálja a címedet, onnantól kezdve meg mondjuk a facedat, mailodat stb... akár a telefonodba is belemászik,én pl ilyen miatt tettem feljelentést.
2014. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A nem sokkal előttem író rendőrnek igaza van. Egy sima becsületsértéssel is feljelenthet, ahhoz pedig elég annyi, hogy pl le "utcalányoztad"... vagy hasonló.
2014. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Annyit írtam h ne egyen ennyit mert dagibb lesz://
2014. ápr. 26. 22:06
 16/18 anonim ***** válasza:
Ki tudják nyomozni, de mi értelme? Ha meg van az ,,elkövető", a rendőrség lezárja a nyomozást és átadja az ügyészségnek amely nagy vszínűséggel nem emel vádat hanem megrovásban részesíti az illetőt. Ebben az esetben pedig csak pénz kidobás az egész, én tuti nem tennék feljelentést.
2014. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Pff, ovisok vagytok?

Azt írtad, hogy "dagi" lesz, juj... tudod, ezért akarják visszahozni a kivégzést Magyarországra.

Szerencséd van.

2014. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy ilyen szöveg után ne csodálkozz, ha éjjel rátok töri az ajtót a TEK!
2014. ápr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!