Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még ilyen lányok?

Vannak még ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Aki mos, főz, takarít. Vannak még ilyen fiatal lányok vagy kihaltak:D?

(az én barátnőm nem szívesen csinálja, szerinte rabszolgamunka:D szerintetek?)

17f



2014. ápr. 26. 17:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9es, teljesen igazad van:)
2014. ápr. 26. 17:34
 12/18 anonim válasza:

Én is mosok, főzök , takarítok, sőt minden egyebet is megcsinálok amire szükség van . Azt hiszem a mostani lányok avagy fiatalok, -mert a fiúkról sem mondható el hogy meg tudják csinálni a férfiaknak kijáró házimunkákat-, már nem így voltak nevelve. Nem voltak rászorulva , hogy takarítsanak, mert mostanában ritka s sok gyerek, így az anyuci/apuci mindent megtesz egyszem szeretett gyermekének

16/L

2014. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én mosok, mosogatok, takarítom a lakást, vasalom az ingeimet, hisz egyedül élek. A főzéshez nincs affinitásom, de ezt könnyű megoldani szerencsére.

Nincs ebben semmi különös. Ezek miatt ne akarj csajt, sokkal fontosabb dolgok is vannak.

Amúgy megértheted, hogy miért nem vágya a mások szaros gatyáinak mosása egyetlen lánynak sem, de ha valamelyik igazán szeretni fog, eszébe sem jut majd olyan kérdés, hogy megcsinálja-e.

Egy pillanatra magára hagyod és már össze is hajtogatta a ruháid. Hidd el, by default ez így működik.

A nők törődőek, de csak ha kiváltod belőlük.


26F

2014. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja,a férfimunkákat is én végzem(bútorokat magam szerelem, fúró-,csavarozó,bitkészletem kéznél, még házi forrasztópákám is van). Mondjuk egy melegburkolást vagy a kocsin az olajcserét nem vállalnám be, de távirányító-pucolást vagy installálást szívesen.
2014. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Nem értem ezt a férfimunka-nőimunka témát. Kertes házban még csak-csak, de városi lakásban semmiképp. Itt nincs gyakorlatilag semmi férfimunka, vagy ha van, az is egy évben egyszer kicserélni az izzót. Mosogatni viszont minden nap kell, ruhát mosni is hetente többször, takarítani is… szóval nem túl igazságos az, hogy a férfi mondjuk 3-4 évente egyszer megcsinálni egy felújítási munkát, cserébe a nő viszont minden nap takarítson. Inkább csinájuk mindkettőt közösen!

Én például nagyon szeretek festeni (bútorpakolással, és takarítással együtt is), ki tudok cserélni egy izzót. össze tudok szerelni egy új bútort, satöbbi. De a férfi is legyen képes napi szinten végezni a házimunkát.

29/N

2014. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A távirányító pucolásban meg az installálásban mi a férfimunka? :D
2014. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És ezt azért az ismerkedés témakörbe írtad, hogy keress helyette egy olyan lányt, aki megcsinálja? :D
2014. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Aha:DDD
2014. máj. 3. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!