Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a lányok a...

Miért van az, hogy a lányok a hűséges, odaadó, szeretni képes férfiakat keresik, és ha megismerkednek eggyel, aki mindenét odaadná érte, jobb esetben is barátzónába rakják?

Figyelt kérdés
Nem az első eset, hogy ezt tapasztalom, és már kíváncsi vagyok a miértekre...
2014. ápr. 26. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Mert ennyit tudnak. Egyik no se tudja, hogy mit akar, es csak beszelnek ossze-vissza minden baromsagot :D
2014. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ember nem maga dönti el hogy ki az akibe bele tud szeretni és ki az akibe nem. nekem is volt oylan kapcsolatom hogy álmaim pasija volt belsöre és azt hitrem bele tudok szeretni, nálam az érzelmek mindig a kötödéssel alakultak ki, sosem voltam a szerelem elsö látásra tipus, sajnos nem sikerült bele szeretnem abba az emberbe. Pedig én nagyon akartam de nem ment.
2014. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
2# akk nem is akartad,ha akarsz valamit tenni is tudsz erte..
2014. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
miért van az, hogy az agyamra mennek már az ilyen idióta kérdések?? "jajjj, én olyan rendes vagyok, nem kellek senkinek sem, ühümmm-brühümmm"....váááááááááááááá.....
2014. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
mert a lányok nem a "hűséges, odaadó, szeretni képes férfiakat keresik" hanem azt a férfit aki férfiasan viselkedik.. általában akik ezeket betartják nem viselkednek férfiként..
2014. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#4: Nem kötelező megnyitni a kérdést. És nem is vagyok annyira odáig magammal, főleg, hogy lány vagyok.
2014. ápr. 26. 12:12
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
akkor meg mi a rinya tárgya?
2014. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de emberhez méltó módon nem tudsz beszélni?


Egyébként azért kérdezem, mert néhány barátnőmnél ezt tapasztalom.

2014. ápr. 26. 12:19
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem nagyok rendes, de ennek ellenére sincs csajom XD
2014. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van, ahogy írod kérdező...
2014. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!