Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudjam meg, hogy...

Hogyan tudjam meg, hogy tetszek-e neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki tetszik, de nem tudom, hogy tetszek-e neki, ès van 1 olyan èrzèsem, hogy igen. Reggelente együtt vagyunk azaulában(a suloban termèszetesen) beszèlgetünk, el vagyunk, pèntekenkènt(mertmáskor nem nagyon van rá esèly, akkor se sokáig, mert a retardált osztálytársam elküldi a francba) óraelött mellèm ül, hogy beszèlgessünk(meg szerdán is) szórakozik velem a suliban(pl.: elvesti a vizemet, mint mindenki, mert k**va mókás elvenni más vizèt. Mondjuk az jó, ha ő csinálja :D ) règebben együtt mentünk haza, egyszer átjött hozzám( mai napig nem tom mièrt) meg ilyesmi. Ja am telóval írtam, szóval bocsi, ha valahol elìrok vmit.

2014. ápr. 23. 23:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyat inkább ne írjatok, hogy "kèrdezd meg tőle"
2014. ápr. 23. 23:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Próbálj minél többet vele lenni. Ha látszólag örül neki, az a jó. És akkor ne félj elhívni randizni!
2014. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és persze kecske!
2014. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. ápr. 23. 23:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt a kecskèt nem tudom, mièrt írtam oda :D Ja ès neked is!
2014. ápr. 23. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!