Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedni hogyan lehet...

Ghajhigopsdfjhs kérdése:

Ismerkedni hogyan lehet egyszerűen?

Figyelt kérdés
Nem a leghelyesebb típusú pasi vagyok, ez tény. Nem vagyok Garage, RTM, Justin Bieber, One Direction rajongó. Egy lányt szeretnék megismerni, csak azok, akik bejönnek, mind ebbe a kategóriába tartozik, szóval önbizalmam nincs, mert negatív válasz jönne mindenképpen. Az meg már nehéz lenne, hogy ezek után odamenjek valakihez. Aki meg nem ebbe a csoportba tartozik, az meg nem nagyon az ízlésem. Csak komoly válaszokat várok, ilyet, hogy: "Ennyi évesen?" stb. nem kell. 12/F

2014. ápr. 23. 22:33
 1/8 anonim válasza:
Beszéddell barátom beszéddel !
2014. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nincs mar ezek miatt sok onbizalmam :/
2014. ápr. 24. 07:10
 3/8 anonim válasza:
Dicsérd meg valamiért, ami tetszik neked rajta, benne szóval (de akár szemmel is)...és várd a "hatást".
2014. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb mi lenne az a hatás? Egy mosoly, egy köszi? Ha úgy alakul, az bónusz ha ő is elkezd valamit dicsérni? Ha ez így alakul, miről lehet vele dumálni, hogy mégse tartson olyan nagyon közeledőnek, mégse olyan uncsinak... Nem vagyok nő, nem tudom mi az érdekes :D De az előzőhöz visszatérve, ha találkozok vele, mondjuk nem is beszéltünk még, akkor csak állítsam meg a folyosón, és mondjam pl: Szép a hajad?
2014. ápr. 24. 19:19
 5/8 anonim válasza:
Jézusom!!! Ne!
2014. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Bocs előző vok szóval:

Ên lány vagyok 13 és ha valaki így megállítani a folyósón valószínüleg kicsit megilletődnék és nem tudnám mire vélni,hogy most csak viccel vagy ilyesmi?ha egy osztályba jártok akkor szerintem eloszor csak próbálj vele minnel többet beszélgetni .

Sok sikert!:)

2014. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most mi van? Nem vagyok jártas ebben, első alkalommal nem akarok beégni, mert ha egyszer beégtem ott, akkor szinte a fél várost elbuktam
2014. ápr. 24. 21:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja ok :) Hát nem egy osztályba járunk, nem is egy suliba... FB-n már régen dumáltunk, bár 2-3 hónapja egy üzi sincs. De már beszéltünk találkozót, csak ő minden áron vagy barátnővel jött volna, vagy a tesójáért kellett menni. Megvan skype, fb felhasználója, teló száma is, de most azért mégsem írhatok úgy rá, hogy: "Csáó! Rég dumáltunk. Na az van, hogy megismernélek." Ezt így érzem nem működne. :/ Valaki segítség?
2014. ápr. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!