Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akar velem egyáltalán ismerkedni?

Akar velem egyáltalán ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy buliban megismertem egy srácot, táncoltunk, csókolóztunk. Utána nem keresett napokig, pedig a nevemet is és a telefonszámomat is tudja. Ezért bejelöltem én facebookon, és csak napokkal később jelölt vissza, viszont akkor rám írt, és beszélgettünk is egy keveset, de éppen nagyon elfoglalt volt. Újabb pár nap szünet után ráírtam, de nem írt vissza tegnap óta, el sem olvasta. Nagyon elfoglalt, vagy direkt nem válaszol, nem keres? De ha nem érdeklem, akkor miért írt rám, miért jelölt vissza?

17/L


2014. ápr. 22. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi már biztosan érdekled,főleg ha még rád is írt,csak hát elfoglalt:) légy türelemmel;)
2014. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
érdekled, de viszont adj neki egy kis időt,várj egy hetet ha rádír és bokokat ir neked, vagy a képeid alá , vagy lájkolgatja a képeid akkor tutii tetszel nekii :)) 16/f
2014. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Laaa válasza:
53%
Eloszor megnezi, hogy a masik kiszemelt lany bejon-e neki, ha igen akkor nem fog vissza irni, de ha nem jo lesz a szamar is.
2014. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ha valakit érdekelsz,akkor teper utánad,és te vagy neki az első.A minimum az,hogy felhív.Ez az elfoglalt vagyok duma csak gyenge kifogás.Bár lehet,hogy csak én vagyok túl öreg.
2014. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laaa válasza:
Vagy amit az elso irt. Az ido majd eldonti
2014. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!