Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha állítólag a szépség relatív...

Ha állítólag a szépség relatív, akkor én rám miért mondja minden lány, hogy ronda vagyok, miért nem tetszem egy lánynak sem?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 22:38
 1/9 anonim válasza:
még nem akadtál rá a 3.5 milliárd nőből arra,akinek tetszel
2014. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van
2014. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert a közmondások f***ságok. Amúgy meg a rondaság nem akadály a lányoknál, sokkal felháborítóbb náluk a becsület, hűség, meg a lovagias értékrendek. És sajnos most nem ironizálok, ilyesmik miatt utasítanak engem vissza.
2014. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
dobj egy képet nekem !
2014. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MrMental válasza:

Minden relatív.

Van ez az Ottós story.Lehet,hogy ismered,de azért leírom.


Ottó egy olyan gyerek volt,akinél te is szebb és okosabb vagy.A Csajokhoz semmit nem értett,mégis minden bulin vizz haza csajt.

Az ő taktikája az volt,hogy 1 éjszaka alatt odament 100-200 csajhoz és mindegyiknél bepróbálkozott.

Volt amikor még így sem sikerült neki,de nagyon sokszor működött.Ha neki sikerült,akkor neked is fog.:)

2014. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A "szépség relatív" annyit jelent hogy a nők felének Hugh Jackman tetszik a többinek meg Liam Hemsworth
2014. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szépség relatív, de a sok pénz az az abszolút dzsoli dzsóker. Pénzes pasikra valahogy nincsenek negatív megjegyzései a lányoknak :D
2014. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"A "szépség relatív" annyit jelent hogy a nők felének Hugh Jackman tetszik a többinek meg Liam Hemsworth" én mondjuk egyiket se hajítanám ki az ágyból, jöhetnek egyszerre is :D
2014. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok abban, hogy van olyan Nő akinek tetszel....kérdés csak az, hogy Ő is tetszik e Neked!!!!
2014. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!