Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek annak a jele hogy bejövök...

Ezek annak a jele hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány.15 éves és néha találkozunk a buszon.Nem mindig mert általában másikkal járunk mindketten.Egyszer odaállt mellém pedig még más helyre is mehetett volna.Akkor csak néha nézett rám, de a haját folyamatosan piszkálta.Én se nagyon néztem rá, mert nem tudtam bejövök-e neki.Lehet hogy ő is csak zavarban volt?Előtte már láttam hogy néz de amint oda néztem elkapta a tekintetét.Talán 1-2 alkalommal néztünk egymás szemébe de elkapta a tekintetét.Szerintetek ezek annak a jelei hogy bejövök neki?Oda menjek hozzá?És még egyszer arra felé ment suliba amerre én pedig nem arra szokott és a busz sem késett.Arra várt hogy beszéljek vele?Ez akkor volt amikor mellettem állt.. 15/F

2014. ápr. 21. 21:20
1 2
 11/13 anonim válasza:

De tényleg szedd már össze magad.


Ha akarod veheted jelnek hogy erre ment vagy arra de kit érdekel, tetszik vagy nem tetszik neked a lány ??


Nahátakkormeg menj már oda hozzá és mond meg neki hogy tetszik neked, ha ezt nem akarod ilyen konkrétan akkor csak kezdj el vele beszélgetni, kérdezd meg tőle hogy mikor ír dogát bioszból vagy egyéb marhaság tökmindegy csak induljon már el a beszélgetés.

Ha rohan a suliba vagy valahova akkor meg mond meg neki hogy persze te is sietsz a dolgodra csak adjon telefonszámot hogy tudjatok egyeztetni egy találkát amikor egyikőtök sem siet sehova.


És akkor lehet hogy következőre el tudod hívni sétálni vagy valahova ahol kettesben tudtok lenni suliba sietés nélkül.

2014. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam sietni, attól még nem akarom hogy ő késsen de valószínű az lesz hogy amint látom beszélek vele.Csak kicsi az esély ezen a 2 héten 6 nap suli össz-vissz
2014. ápr. 22. 20:29
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok ilyen hülyeségeket beszélni rögtön valami olyat kéne neki mondani ami megfogja és igent mond.Most tényleg bármit megadnék azért a 4 betűért ha tőle hallanám..
2014. ápr. 22. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!