Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismeretlen csajt igy meg...

Ismeretlen csajt igy meg lehetne ismerni?

Figyelt kérdés

Van egy baratom akinek nagyon megtetszett az egyik lany osztalytarsa. Nem egy varosban lakunk illetve egy suliba sem jarunk igy arra gondoltam hogy megkerem hogy mutasson be neki. De nem venne ki magat furan hogy a haverom megkerdezi tole hogy nem jon-e el egy ismeretlen fiuval valahova? Vagy hogy kene ezt megszervezni hogy a lany egyaltalan eljojjon illetve ne tudja hogy nekem mennyire tetszik?

17/F


2014. ápr. 21. 19:11
 1/1 anonim válasza:
Szerintem valami kozos programba menjetek el, megkered haverod hogy jatsza el hogy hamar haza kell mennie, aztan tied a palya :P Kerdezgeted a sulirol/baratairol/csaladjarol csak finoman(valakit erzekenyen erint) aztan majd jon magatol, ne agyalj rajta sokat :)
2014. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!