Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy rocker sráccal mennyivel...

Egy rocker sráccal mennyivel másabb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Igen, béna kérdés, de nem tudom hogy viselkedjek vele. Mármint, hogy ő mit szeret, egyáltalán elvárás, hogy a lány is azokat a zenéket szeresse, mint a pasi?

Mert szeretem a rock zenét, de nem vagyok az a rocker csaj, külsőre sem.

És a srác elégé sokat méreget mostanában amikor meglát, nekem meg már egyébként is régebb óta tetszik, de én eléggé átlagos vagyok, ő meg inkább ilyen kicsit különc stílusú. Persze nem rossz értelemben különc.

A rocker pasiknál ugyanúgy esélyük lehet egy átlagos lánynak is?

Esetleg egy kicsit szolidabb, visszafogottnak?


23/N


2014. ápr. 21. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Egy szolid lánynak nincs esélye a rockereknél. Vagy te is piálsz és üvöltözöl az utcán egész nap mint ők vagy mondj le a viszonyról.
2014. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anakrit válasza:
Ha magamból indulok ki, nem nagy dolog ha nem azokat a zenéket szereted mint ő, csak nem erőltesd rá azt ami neki nem tetszik. Az "átlagos" lányoknak is van esélyük persze. Leegyszerűsítve rockerből is több fajta van, pl. vannak leszarósok, meg olyan aki sok könyvet olvas és több minden érdekli(nagyon leegyszerűsítve). Úgy is kell hozzájuk viszonyulni. Az hogy mennyivel másabb az ismerkedés, nem sokkal, csak nem diszkóba fogtok menni bulizni. :D
2014. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Beniy ***** válasza:
90%

Kedves 1#! Attól, hogy neked van egy-két rossz élményed, az hagy ne menjen már a kérdező rovására. :) Folytasd inkább a nyuggerkedésed máshol, és ne a Gyakorikérdések Szerelem, szex című topikjában, ha kérhetlek. :) Köszönöm szépen.


A kérdezőhöz visszatérve.: Szerintem nyugodtan próbáld meg. Menj oda, beszélgess vele ilyen-olyan dolgokról. Ők is ugyanolyan emberek mint a többi, csak más stílussal. :) Sok szerencsét!

2014. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az az agyatlan le*szrom típus, villamosmérnöknek tanul, én meg ugyanazon a karon vagyok csak más műszaki szakon, onnan ismerjük egymást, illetve csak látásból (közös órák), mert feltűnt hogy mostanában sokat szokott nézni engem, akkor is mikor a haverjaival van.
2014. ápr. 21. 17:18
 5/9 anakrit válasza:
az első kommentelőnek igaza van. ha piálós/ordibálós a srác és nem szeretnél vele betöltve ordibálni, akkor tényleg hagyd mert nem fogja szeretni ha meg akarod változtatni.
2014. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Félre érted, nem téged néz, csak üveges szemekkel maga elé bámul a sok piától. Főleg ha ez a BME, ott iszik mindenki mint a gödény!
2014. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anakrit válasza:
ha sokat szokott téged nézni akkor biztos akar valamit. jelnek tűnik:D sok szerencsét!
2014. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sztem nem várja el senki h ugyanazokat a zenéket szeresd.

én is metált hallgatok a barátnőm meg mindenfélét de ebből még sose volt gond. igazából mindig a nyitottság a kérdés, mert vannak emberek akik hajlamosak a másik kedvenc dolgait kritizálni és attól falnak megyek.

azt még bele kell kalkulálni h a rocker csajokkal szemben elég nehéz lesz felvenni a versenyt mert elég nyitottak őszinték és bevállalósak ami sajnos az "átlagos" lányoknak nem ingerük. de ha legalább szex meg a többi dolog terén nyitott vagy valamennyire akkor már nincs gáz sztem.

2014. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. :D


én is rocker vagyok, egyetem alatt zenéltem is, és volt átlagos barátnőm.


Persze azóta már nincs hosszú hajam, meg úgy is kell öltözni, ahogy egy piacvezető cégnél elvárják. :D


Ha gondolod írj, válaszolok, ha van kérdésed.


24/F

2014. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!