Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gátlásos nő vagyok. Hogyan...

Gátlásos nő vagyok. Hogyan tudnám a gátlásaim feloldani?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 21:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Egy normális párkapcsolat kialakitásában érzem magam korlátozva."


Ez mit jelent pontosan? Félsz a párkapcsolatoktól? Rossz élményeid vannak? Saját vagy családon keresztül? Próbáld jobban kifejteni, ez egy anonim oldal, itt beszélhetsz róla.

2014. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Főleg saját tapasztalaton keresztül vannak rossz élményeim.Úgy érzem a férfiak nem tartanak jó nőnek.Akiknek állitólagosan tetszettem azokról sem éreztem igazán,hogy teszem nekik,mindig azt láttam,hogy nem tudom a figyelmüket lekötni és ez miatt már ismerkedni sincs kedvem igazán.Ha pedig nekem tetszik valaki akkor egy nagy feszültésget érzek és sehogyan sem tudok feloldódni,alig tudok kimondani pár mondatot.A leghoszabb kapcsolatom fél év volt,már önmagában ez is gátlásossá tesz,hogy nem tudtam komoly kapcsolatot kialakitani és nem tudok ilyen téren mit felmutatni vagy mit mesélni ha valaki erről érdeklődik.
2014. ápr. 20. 23:15
 13/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
27
2014. ápr. 20. 23:39
 15/18 anonim ***** válasza:
A férfiak felfigyelnek azért rád? Van egy két olyan, akiről tudod, hogy megdugna, ha lenne rá lehetősége?
2014. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen,nemrégiben volt is kilátásban egy pasi,éreztette velem,hogy jóval többet szeretne a barátságnál,és rajta kivül van olyan aki ugrana ha szólnék neki.
2014. ápr. 20. 23:52
 17/18 anonim ***** válasza:

Akkor?

Mi volt azzal, aki érdeklődött?

2014. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Párnak nem lett volna jó?
2014. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!