Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jó ötlet internete...

Szerintetek jó ötlet interneten ismerkedni? 16/L

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
16 évesen még biztosan nem.
2014. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet. Ha a középiskola után se kerülsz olyan közegbe, hogy összejöjj valakivel, akkor már inkább.
2014. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De miért nem? Jó, mondtak egy pár dolgot, de nem értem. (Bocs az értetlenkedésésrt:D)
2014. ápr. 19. 11:10
 4/10 anonim válasza:
Mert elég nagy százalék csak szexet akar amint lehet....
2014. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Óh! Értem, mire ez a "Soha ne ismerkedj interneten!" szöveg. De azért kérdeztem, mert már elkezdtem ismerkedni valakivel itt a gyakorin.
2014. ápr. 19. 11:13
 6/10 anonim ***** válasza:

lehet, de ne adj ki magadról személyes információt (pl lakcím) és ennyi idősen még inkább ne találkozz senkivel

így nem lehet belőle baj

szóval ha óvatos vagy, akkor nem lehet belőle baj, de jobb élőben ismerkedni

2014. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Még csak város nevet cseéltünk, remélem ebből nem lesz gond. Megpróbálok óvatos lenni.
2014. ápr. 19. 11:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem laktok egymáshoz közel akkor kb semmi értelme.

40-50km távolság nem sok ha jó a közlekedés de annál több már szerintem nem jó dolog.

2014. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4: ez nem csak interneten igaz.


Véleményem szerint semmi rossz nincs a netes ismerkedésben, sőt, barátnőmet enélkül nem ismertem volna meg soha, hiszen amúgy nem jártam arrafelé.

Persze, egy egészséges óvatosság kell, hogy legyen abban, aki ismerkedik, de ez nem csak a netre igaz.

2014. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hat ha nem vagy naiv es nem dolsz be az oltogatos dumaknak akkor miert lenne baj?!:o
2014. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!