Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék 2014-be kerülni...

Hogyan tudnék 2014-be kerülni ha 40. 000 évvel ezelőtt ragadtam?

Figyelt kérdés

40.000 évvel ezelőtt (és én valahogy akkori modell vagyok) úgy kellett csajozni hogy elmentél horgászni, este hazahoztál 4 darab halat, és megmutadtad a halakat a nőknek azoknak meg tetszett mert akinek adtál belőle az nem halt éhen, bekerültél a legjobb pasik közé.


Én pont így vagyok szocializálva, lemegyek Balatonra és elmegyek horgászni, lehetőleg egyedül.


Csak most napjainkban a csajok már nem szeretik a halakat,

egy munkahelyen az irodában vagy ez egyetemen valahogy "nem vagyok a természetes közegemben" -- mint egy hal a parton. ??



2014. ápr. 19. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal én bírom a halakat. A horoszkópom is halacska
2014. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudod van egy olyan vicc, hogy honnan tudja a horgász felesége, hogy a férje megcsalja? Onnan, hogy ahányszor elmegy horgászni, mindig hoz halat :)

Úgyhogy vigyázz, csak módjával a horgászással! :)

2014. ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszlát... és kösz a halakat!
2014. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az udvarlási szertartás is jobb volt, nem kellett körmönfont programokon agyalni csak ezt mondta horgász ősapánk a legszebb nősténynek: Gyere velem a folyópartra, megmutatom hogy fogom az albinó, gyapjas-pofájú harcsát, izgi lesz!
2014. ápr. 19. 10:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Csak most napjainkban a csajok már nem szeretik a halakat"


Igaz. Manapság inkább ők a halak. Hányszor bekapják a horgot!!! Úgy, hogy vesd csak be a horgodat, nem kell hozzá se hal se Balaton.

2014. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PearlDiver ***** válasza:
Javaslom a DeLoreant.
2014. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A DeLeorant-hoz kell egy macho Vin Deseles imázs, az én imázsom a Pampalinii és a Nagy Ho Ho Ho Horgász...
2014. ápr. 19. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Kulcsszavak: krokodil, Dundee :DDD
2014. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Igaz. Manapság inkább ők a halak."


Akkor a Discoban/Haus Partin azért kell belépőt fizetni, mert az a horgász-engedély, a méreten aluliakat vissza kell engedni, és a nagydarab kopasz csávó a bejáratnl a halőr????

2014. ápr. 19. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!