Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez így nagyon gáz...

Szerintetek ez így nagyon gáz lenne? Fiúk ti hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik. Még sose volt barátnöje, elég csöndes visszahúzódó fiú. Sokszor van hogy viccesen 'szemezünk' de mostanában észrevettem hogy többször is nézett de elkapta a tekintetét mikor odanéztem. Én általában mindenkivel könnyen elbeszélgetek, viccelődök, de hozzá nem tudom hogy hogy közelítsek. Sok közös van bennünk, pl: mindketten gépbzik vagyunk, szeretjük a játékokat meg ilyesmik csak rólam ezt nem nagyon tudják mert mindenki inkább bulizós, nagyhangú lánynak ismer.

Végzősök vagyunk és az érettségiszünetben lesz egy házi-osztály buli és arra gondoltam hogy akkor bepróbálkoznék nála de nem akarom megijeszteni. Hogy csináljam?

Szerintem sokkolná ha csak úgy lesmárolnám mert nemtudom.. engem 'jó csajnak' mondanak, szerintem meg sem fordult a fejében hogy bejön nekem. NAGYON.


2014. ápr. 16. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy lesmárolod, akkor vagy nagyon megijed, vagy eleve csak a pia hatásának tudja majd be azt, hogy ráhajtottál, esetleg rosszul sül el, és könnyűvérű lánynak fog tartani utána, és majd azért nem közelít. Inkább csak menj oda hozzá, beszélgess vele, esetleg mondd el neki, hogy sok közös van bennetek, "fedd fel neki" a játékos énedet stb:) Ez jó pont lesz, mert ugye van egy olyan felfogás, hogy az ember részegen őszinte, és hátha kicsit közelebb is kerültök egymáshoz.
2014. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak az a baj hogy ilyen dolgokban nem vagyok igazán a szavak embere. De majd megpróbálok erőt venni magamon mert amúgy nagy dumás vagyok általában. :)
2014. ápr. 16. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, picit iszogattok, akkor hiába nehéz vele beszélgetned, könnyebb lesz majd :)
2014. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!