Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk. Szeretitek ezt? Tetszik...

Fiúk. Szeretitek ezt? Tetszik az hogy egy lány ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tudom hogy régebben szerelmes volt belém. Mostanában nem tudom hogy miért, de annyira erős vonzalmat érzek iránta! Akkor még nem viszonoztam több mint 3 éve és most rá szeretnék írni, hogy "elcsábítsam". A kérdésem a következő:

Fiúk/férfiak szeretitek ha egy lány bókol, szivecskés üzeneteket küld? Ti minek örülnétek? Szeretitek ha érdeklődik?


2014. ápr. 14. 22:27
 1/7 anonim válasza:
100%
szinte minden fiú szereti ha a lány kezdeményez...
2014. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezd így: Szia cuncus járunk??? <33333333333? Jelliz ha igen :$
2014. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14/L
2014. ápr. 14. 22:28
 4/7 CptTomato ***** válasza:

Ne... legyél egyértelmű...

mert csak össze zavarod... ha úgy akarod hogy elcsábítani hogy lefekszel vele akkor vesd rá magad.. h csókkal akkor csókold meg... ha randizni akkor fogd meg és hívd el egy randira.... ennyi..

2014. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de azért ne vidd túlzásba.
2014. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő még csak 14 ember. Elment a józan eszed?
2014. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez most ugye nem komoly hogy egy üzenetben szeretnéd a fiùt "elcsábítani"?! Nem is személyesen, szemtől szemben. Hova tartunk...
2014. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!