Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Itt azért normális emberek...

Itt azért normális emberek vannak többségben, szóval érdekel a véleményetek, mit gondoltok hogy mennyire normális az h egy 19éves lánynak gyereke van?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 13:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem szokatlan, vagy ilyesmi. Ha szerelemből született, és nem egy gumi nélküli éjszakából, akkor még csak el se ítélem a dolgot.
2014. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van, régen ez tök megszokott volt.. csak ma lett divat kitolni a családalapítást.
2014. ápr. 14. 14:18
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit értesz "normális" alatt. Talán úgy kéne felfogni a "normális"-t, hogy a nők gyermekvállalási életkora (az az életkor, amikor először szülnek gyermeket) normál eloszlást követ, és egy adott α "szignifikancia-szint" (α = a nők azon részének az összes nőhöz viszonyított aránya, akik szerinted "abnormálisan" korán vagy későn csinálnak gyereket) mellett a 19 belefér-e az átlagos gyerekvállalási életkor olyan sugarú környezetébe, amely intervallumon a sűrűségfüggvény integrálja 1-α?

Az meg, hogy "mennyire normális" azt jelentené, hogy a nők 19 év alatt gyereket vállaló és 19 év felett gyereket vállaló egyedeinek részaránya mennyiben különbözik egymástól? Mivel nem tudjuk, hogy neked mit jelentene ez az α vagy ez a bizonyos megengedhető részarány-különbség, nem lehet megválaszolni a kérdést.

2014. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Régen az is "tök megszokott" volt hogy 13 évesen 50 éves férfiakhoz adták a kislányokat...

Attól hogy régen is úgy volt még nem lesz valami jó.

2014. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20 vagyok, el se tudnám képzelni, hogy már egy éve a gyerekemmel kéne itthon ülnöm. Van, akinek ez normális, mert érett hozzá és ezt akarta, viszont a többségnek nem az. Én még főiskolára járok, nem akarnék emiatt levelezős lenni, meg azon agyalni, hogy honnan adjak enni a gyereknek, stb. Még a szüleimmel élek, egyelőre nem is gondolkodtam más opción, kapcsolatom bár volt egy komoly 3,5 éves, eszembe sem jutott az összeköltözés, házasság, gyerek. Most szingli vagyok és tökéletesen megvagyok így, nem hiányzik a kötöttség se férfihez, egy gyerekhez meg pláne nem.
2014. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

anyum 18 évesen szült engem

a húgom 19 évesen szülte az elsőt

én meg 28 évesen


abszolút az embertől függ h mikor akar gyereket .....

a húgom 19 évesen már fel volt készülve h anya legyen én akkor még gyerek voltam :-)

2014. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt sajnos nincsenek ezek többségben :(


Amúgy meg egy gyereknek minek gyerek? Mondta mindig anyukám...

2014. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!