Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok van kedvetek ismerkedni...

Lányok van kedvetek ismerkedni velem? Hosszúhajú srác vagyok és 26 elmúltam!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 16:38
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Ezek tudományos tények. A rockereknek hosszú a hajuk, isznak és káromkodnak!

Mennek az utcán és állandóan éneklik hogy Highway to hell és közben strírölik a csajokat.

2014. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok az 1% :D amúgy mindenki azt mondta eddig, hogy jól áll nekem kimondottan!
2014. ápr. 13. 17:14
 33/42 A kérdező kommentje:

"Ezek tudományos tények."


Ez a tudományos tény a te hülye fejedben van! :D

2014. ápr. 13. 17:14
 34/42 anonim ***** válasza:
Spectrumon mondták, ott pedig sosem füllentenek.
2014. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Akkor el kell szomorotsítlak a spektrum becsapott téged! Régen rocker voltam amúgy és így sok ilyen embert ismerek! Az egyik legjobb barátom hátközépig érő haja volt és körszakállal és zenélt is! Orvosnak tanult és szín jelesre érettségizett! Nagyon ritkán ivott alkoholt, amikor ivott soha nem rugott be! Isten nyugasztalja szegényt, beteg volt és meghalt! Ismerek egy punk srácot aki szintén érettségizett és most egyetemre jár, velem egy korú és mértékkel iszik, bár tizenévesen sokat piált! Volt párom főiskolás, tanítónőnek készül ő rocker csaj és keveset iszik! Hozzá rakom nem káromkodott egyik se túlságosan!
2014. ápr. 13. 17:24
 36/42 anonim ***** válasza:
Akkor ő nem is volt igazi rocker!
2014. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Volt osztályfönököm földrajz-töri szakos és hosszú haja van és a mai napig azt a kemény metalt nyomja. Ismerek egy igazgatóhelyettest is aki szintén rocker 35 éves. Ő levágatta a haját pár éve, mert kopaszodott! Ismerek olyanokat akik pl könyvesboltba dolgozik, ápolónők, mentős. Pl a mentőssel tegnap beszéltem. Black metalos srác és oldalt körbe van neki nyírva! Ismerek főszakácsot ő pl punk tarajjal.
2014. ápr. 13. 17:28
 38/42 anonim ***** válasza:
kit érdekel milyen hosszú a haja..istenem
2014. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Az, hogy valaki rocker, punk az nem jelenti azt, hogy igénytelenek, nem fürdenek, nem mosnak hajat, alkeszek. Fiatalon sokan isznak 16-20 éves kor között, állandóan koncerteken. De mikor bulizzon az ember? Jó lenne, ha nem általánosítanál senkit sem.
2014. ápr. 13. 17:32
 40/42 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!