Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy imponálhatnék neki?

Hogy imponálhatnék neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, hetedikes.nagyon szerelmes vagyok már belé hetedik óta.ezt elmondtam neki egyik nap de(illetve megirtam) nem reagált rá.másik nap megkértem, hogy(ott voltak a barátnői) beszéljek vele négyszemközt de nem mentek ki a barátnői ezért nem jött össze.nagyon rosszul esett ez és azota roszkedvű vagyok.ennyire szerelmes még sosem voltam, teljesen megváltoztatott(jo értelembe).ő egy okos, gyönyörü, és minde tekintetben tökéletes lány.nem is imponálni szeretnék, inkább valami olyat tenni ami.... értitek?!én azelött elég "balhés" voltam, nem is valami jo tanulo, meg indulatos röviden egy hiperaktiv hülye.ő ennek az ellentétévé tett.kérlek segitsetek.én nyolcadikos vagyok 14 éves

2014. ápr. 12. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:
még annyi hogy, miatta fogytam le és kezdtem edzeni, hogyha kén akkor meg tudjam védeni(olyan boldog lennék ha ezt minde elmondhatnám neki :( )
2014. ápr. 12. 17:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a csajt és maradj ilyen.. majd jön egy sokkal jobb! ;)
2014. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor mond el neki, és ha nem reagál akkor hagyd a fenébe, találsz násikat
2014. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem akarok bunko lenni, de nem ismeritek.ő nem csak egy csaj aki helyett találni lehet másikat.én...nem tudom szavakkal kifejezni, hogy mennyire szeretem és fontos nekem, de aki tapasztalta ezt az érzést biztos tudja.köszönöm a válaszokat, de aki tud irhatna tapasztalatot
2014. ápr. 12. 17:54
 5/5 anonim válasza:
ha ennyire tetszik ne mondj le róla csinálj sok romantikus dolgot arra biztos felfigyel
2014. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!