Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is utáljátok a plázákat,...

Ti is utáljátok a plázákat, nagyvárosokat, ahol sok helyes páwa fiú meg, szép páwa lányok vannak mindenfelé?

Figyelt kérdés
Olyan dühös leszek és szomorú egyszerre, ha ezeket látom. Hiszen ők boldogok lehetnek, mert szépek lettek és őket nem bántja senki a külsejük miatt. Sőt ők szokták bántani a fajtámat. Én csak egy ronda, nyomi vagyok a szemükben, pedig nem is ismernek. Ennyire a külsőségeken múlik a siker a párkapcsolatban. Sokszor kívánom, bár lehetnék inkább buta, de helyes páwa vakarcs.
2014. ápr. 12. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Én a Holdat utálom, mert csak egy nagy kietlen pusztaság, nincs se víz, se jakuzzi, viszont vagy egy trükköm hogy ne irritáljon annyira a dolog, nem megyek a Holdra.
2014. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is utálom az ilyeembereket,akiknek csak a külső számít,és a többi embert lenézi,akik nem olyanok mint ők.Nekem ilyen barátaim nincsenek is,plázába se szoktunk menni.lesznek olyanok akik így fogadnak majd el.
2014. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szépség nem mindenkinek jelent egyet, lehet neked Ők a jól kinézők, minta egyedek. Az Ő társaságukban meg átlagosnak számítanak.

Az sose jó ha máshoz akarod mérni magad, megtanultam magamon hogy nem hasonlítom össze az én külsőmet, William Levy, David Zepeda külsejével, hisz nem vagyunk egy körben.

Ennek ellenére, lehet hogy az átlagos hozzád való embernek pedig tetszeni fogsz

21F

2014. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fütyibe a plázákat,de ha már ott vadítod magad akkor tessék olvasd el ezt.: [link]
2014. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!