Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek, ha egyetemen...

Hol ismerkedjek, ha egyetemen nem lehet, és szórakozóhelyeken nem akarok/tudok?

Figyelt kérdés

Sajnos ami középiskolában még működhetett volna, az elsőéves egyetemistaként nem, ugyanis a szakom 95% fiú. A szórakozóhelyek pedig nem az én világom, nem hiszem, hogy ott találnék hasonló személyiségű embert, mint én. Hol tudnék mégis barátnőt találni magamnak?


18 F



2014. ápr. 12. 10:02
 1/9 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Látom nem vagyok ezzel egyedül.
2014. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nini, gépészek? ismerős helyzet :)
2014. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kávézok, könyvtárak, közlekedési eszközön, állatkertben, parkban és még sorolhatnám.
2014. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Két helyszínt kilőttél, de emellett is akadnak még bőven. A válasz ugyanis a "bárhol máshol". Én most egy egyetemistáknak szóló képzésen ismerkedtem meg emberekkel, de kismillió egyéb lehetőség van, nagyjából csak annyi kell, hogy ne otthon ülj, hanem uccu neki, vedd a nyakadba a várost, legyél aktív, csinálj programot, menj el extra képzésre, legyél önkéntes, vállalj munkát, tökmindegy. A lényeg, hogy ne a kifogásokat keresd.
2014. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát, ment a zöld. :) 10:16-nak igaza lehet, azt hiszem megfogadom a tanácsát.
2014. ápr. 12. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

"Sajnos ami középiskolában még működhetett volna"

Feltételes mód. Magyarán már akkor is lúzer voltál! Húzzál el dolgozni, akkor megtapasztalod az életet és lesz nőd is! Barátnőt nem "találni" kell, te agyhalott ingyenélő egyetemista!

2014. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Előző válaszolónak:

Nem értem miért kell leszólni az embert, amikor semmit sem tudsz rólam...

Igen, csajozásban lúzer voltam, próbálkoztam többször is, de sikertelenül. És?????

Közben meg sok minden másban sikeres voltam, 480 ponttal felvételiztem végül az ország egyik "hírhedt szakjára".(VIK)

Tudod hogy hol lenne a te országod ha minden mérnökjelölt egyetem helyett csak a lányok hajkurászásával lenne elfoglalva?

2014. ápr. 12. 15:28
 8/9 anonim válasza:
Előző kommenthez nagy like! de nyugodj meg, mindig maradnak olyan emberek, akik csak beszólni tudnak a másiknak. nem tudom, mit élveznek benne...
2014. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ezt én is kérdezhetem,gimnáziumba járok, egyetemre akarok bekerülni majd, de meg van két évem. Suliból nem kell srác, megjártam màr azt. Egyetemen meg nem ismerek senkit. Bár azokkal is besz*ptam,fiúmmal. (Mondjuk már csak ex.)

17L

2014. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!