Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nincs kedve valakinek ismerked...

Nincs kedve valakinek ismerkedni? F/21

Figyelt kérdés

Olyan lánnyal (18-22) szeretnék ismerkedni, aki érdeklődő, kedves, szép, okos. (lehetőleg Budapest-Szeged vonalon vagy annak vonzáskörzetében lakj)

Csak olyan írjon, aki lánynak érzi magát és lánynak is született.


Pár szó rólam: gépészmérnöknek tanulok, motorozok, szeretek kipróbálni dolgokat, stb stb... ha más is érdekel akkor írj és bemutatkozok :)



2014. ápr. 8. 18:31
 1/7 A kérdező kommentje:
ha már ilyen nagy az érdeklődés :S... szabadidőmben futok, kempot próbálgattam, de lábujjtörés után arra jutottam hogy nem éri meg, néha horgászok és szeretek utazgatni (kalandos utazás)
2014. ápr. 8. 18:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Elmondtál magadról 2 konkrétumot.

Ez a "Kipróbálni dolgokat" nagyon sokat elárul (~irónia).

stb stb - hát igen, sokat megtudtunk.

2014. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pár szó az pár szó :S mit szeretnél tudni? :)
2014. ápr. 8. 18:41
 4/7 A kérdező kommentje:
"kipróbálni dolgokat" ha most leírom, hogy mi mindent próbálnék ki, akkor senki nem jut el a leírás végére...
2014. ápr. 8. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj de ismerős nekem ez a leírás. Én lánynak születtem és többnyire lánynak érzem magam, bár néha elég durva birkózásba bonyolódok és akkor inkább vadállatnak érzem magam.
2014. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elképzelhető, hogy ismerős. Hajdan írtam egy bővebbet, csak azt hiszem túl részletesek lettek az elvárások és lehet hogy nagyképűen hatott a leírásom (bár ezt nem mondta senki és én sem éreztem úgy) :D


Azt a "Csak olyan írjon, aki lánynak érzi magát és lánynak is született. " részt azért veszem bele, mivel néhány férfitársamnak olyan érzése szokott kelni, hogy ha valami oltást bekommentel, akkor attól nőni fog a férfiassága, vagy nem tudom mije. Lényeg hogy ez kell oda :)


Csak kommenteltél, vagy lenne is kedved beszélgetni? :)

2014. ápr. 8. 21:29
 7/7 A kérdező kommentje:
privátban küldök képet magamról. Cserébe én is kérek :)
2014. ápr. 10. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!