Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki 15 18 év között miskolc...

Valaki 15 18 év között miskolcról ismerkedni? (több lent)

Figyelt kérdés

18 éves miskolci fiú vagyok. Eddig nem igazán volt barátnőm.De már szeretnék egyet.Ha lehet csak olyan lányom irjanak akik nem váltogatják a partnereiket minden második nap. Nekem olyan barátnő kéne aki hűséges és viszont szeret engem.Azt mondják hogy a kor nem számit egy kapcsolatban de azért ne legyen tőlem se túl fiatal se túl öreg. A jelölt ideális kora az 15-18 év.

Lehetőleg miskolci legyen a lány mert a távolság az nagy hátráltató.

A jelölt haja,szeme szine az nem számit.

rólam:

korom: mint már mondtam 18 vagyok

hajam,szemem szine: barna

tulajdonságom: kedves vicces jó humorú vagyok. Szeretek mást/másokat meg viccelni meg nevettetni.

Mivel eddig nem nagyon volt barátnőm (vagyis 1x volt de nem volt túl komoly a másik fél nem nagyon akarta) igy nem igazán volt részem túl sok romantikus pillanatban. De én elég romantikus tipusnak tartom magam mert elég jó ötleteim vannak randi,meglepetés helyek terén.

Ha valamelyik miskolci lány érdeklődését fel keltettem akkor irjon nekem üzenettett.



2014. ápr. 5. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"18 éves miskolci fiú vagyok. Eddig nem igazán volt barátnőm."

Eddig olvastam. Senki sem kíváncsi rád. Miért pont itt lenne bárki is?

Több év csajozási tapasztalatodnak kellene már lenni, ehelyett még mindig lúzer vagy és ide írsz ki hülye kérdést!!

2014. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha gondolod írhatsz 15l
2014. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
irj :) Bár nem Miskolci vagyok de 16l
2014. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!