Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy amelyik...

Miért van az, hogy amelyik tini lány szép és vonzó, azmind egy bunkó, utálatos, beképzelt, elkényeztetett kis r?

Figyelt kérdés
Szörnyű, hogy csak a nem vonzó lányok kedvesk és ismerkedésre nyitottak.
2014. ápr. 3. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert el vannak szállva maguktól, tisztelet a kivételnek.
2014. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj. Már megint ezek a nyomik -.-.
2014. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Akkor én kivétel vagyok, meg a barátnőim nagy része az. Jó, a 19 évemmel azért nem vagyok tini talán, de nem is vagyok "érett nő".

Bocsi, de rühellem az általánosítást.

2014. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Talán ne tinilányokkal ismerkedj, valamint ne általánosíts!
2014. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mr. Truth ***** válasza:
Valaki ma csunya kosarat kapott... :)
2014. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Talán nem vagy az esetük, vagy párkapcsolatban élnek, vagy nem, de nincs is rá igényük. Állítólag én is a szép és vonzó kategóriába tartozok már tinilány korom óta, és én is mindig mindenkit lepattintottam, hol csúnyán, hol kicsit szebben, kivéve egy srácot, akivel utána 4 évig voltam együtt. Már felnőtt vagyok, a visszajelzések alapján megmaradtam szépnek és vonzónak, és jelenleg kifejezetten élvezem, hogy szingli vagyok így 4 év után, eszembe sem jut ismerkedni, ha valaki mégis próbálkozik, akkor kikosarazom. Teljesen mindegy, hogy hogy néz ki, vagy mennyire jó a dumája. Bár sajnos manapság a csajozási kísérletek kritikán aluliak. Talán ez lehet a gond. A nem vonzó lányoknak meg tök mindegy, csak szóljon már hozzájuk valaki, mindenre nyitottak. Visszaemlékszek, hogy a gimiben a kevésbé "népszerű" vagy esetleg előnytelenebb kinézetű lányoknak mindig volt párkapcsolatuk, még ha 2 havonta váltogatták is, de volt. Mert mindegy volt, hogy kivel, csak legyenek kapcsolatban. Én meg mindig megválogattam jó alaposan, hogy kit engedek magamhoz közelebb, és ki az akit 5 perc beszélgetés után koccolok.
2014. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ronda vagy.
2014. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy amelyik tini lány szép és vonzó, azmind egy bunkó, utálatos, beképzelt, elkényeztetett kis r?"

És akkor még az igénytelen kis pnájukat meg sem kóstoltad. Akkor hogy köpködnél!

2014. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mert általánosítasz
2014. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

mert csak azokat tartod vonzónak.

legalábbis, ha a "nem-vonzó" alatt nem azt érted, hogy valami csúf testi hibája van, hanem nem öltözködik feltűnően vagy mint egy "kis r", akkor nem tudok együtt érezni veled:)

2014. ápr. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!