Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Holnap vallok szerelmet egy...

Holnap vallok szerelmet egy fiúnak. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem...Nem tudom,hogy hogyan kezdjek bele,mit mondjak...tudom mit szeretnék mondani,de mi van,ha elszáll a bátorságom,ami tuti így lesz..
2014. ápr. 2. 15:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszi,bár ez nem tudom hogy segít:D

jöhetnek még válaszok

:)

2014. ápr. 2. 15:38
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne add fel a büszkeséged, érd el, hogy ő valljon neked szerelmet :D
2014. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
oké,köszi a válaszokat,de már tegnap facen már megmondtam neki,mert azt mondta,hogy nem ér rá ma...
2014. ápr. 3. 14:00
 14/17 anonim válasza:

Szerintem menj oda hozzá mivel a fiúk szeretik ha egy lány merész..vagyis..érted.

Itt az élő példa:A Barátnőm s megkérdezte a fiutól aki tetszik neki és a fiu visszautaította és mégis szoktak egymásnak köszönni meg most is van hogy beszélgetnek..szóval nyugi nem hinném hogyha visszautasit (de nem fog hidd el!) akkor akkora gáz lenne..ha pedig félsz megkérdezni akkor cukin irhatsz levelet neki ha osztálytársad és belerakod óra elején a könyvébe..és amikor órán kinyitja elolvassa rád néz-te nézed őt..<33

oooo.de cuki lenne már látom magam elött.:D

2014. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
visszautasított... ;(
2014. ápr. 6. 10:09
 16/17 anonim válasza:
Hogyhogy?:O
2014. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
barátnője van...
2014. ápr. 7. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!