Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki beszélgetni? 22/F

Valaki beszélgetni? 22/F

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos mivel sokadjára görgetek itt el és látom h még mindig 0 a hsz-ek száma megpróbálok egy kis tanácsot adni!

Mivel gondolom ismerkedni szeretnél budapesti lányokkal (máskülönben a kulcsszavakhoz nem írtad volna be) ezért feltételezem személyesen is találkoznál a beszélgető partnerrel feltéve ha eljutottatok addig h képet cseréltek ect...

De h írjanak is én a kérdést így tettem volna fel és nem hangsúlyozom kedvesnek romantikusnak lenni nem bu-zis dolog...


Lenne kedve valakinek megnézni velem a holnapi csodálatos naplementét a Duna-partról, egy kis beszélgetés és bor társaságában?



Csak egy tipp :) remélem legközelebb összejön :)


Milyen kár h debreceni vagyok :D

2014. ápr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ilyen kommentre nem számítottam, de azért köszi az észrevételt. :) Természetesen tudtam volna sokkal rafináltabban megfogalmazni a kérdésem, de sokkal nagyobb hatásfokot attól sem reméltem volna. de majd legközelebb :)
2014. ápr. 1. 01:13
 3/3 anonim válasza:

Pedig tényleg nagyon nem mindegy, hogyan fogalmazol meg egy kérdést. Hiszen tucatemberek tesznek fel tucatkérdéseket, és akkor jönnek a "na, ez se bír leírni egy rendes mondatot" vagy "nyilván egy ilyennek adom meg a címem, fogalmazni se tud" és hasonszőrű társaik.

Ha tényleg szeretnél kicsit ismerkedni, akkor ne nekünk kelljen kinyávogni belőled, hogy komoly-e a szándék. Legalább azzal légy tisztában, hogy fel akarod kelteni valakinek az érdeklődését azzal, amit írsz. Márpedig egy ilyen kérdéssel maximum a kiéhezettek és a cinikusok érdeklődése kelthető fel.

Bocsi, ha durvának hangzik, építő kritika szeretett volna lenni. Egy kérdésbe senki nem halt még bele, próbáld elhitetni velünk, hogy magabiztos vagy, akkor mi úgy fogunk kezelni, és utána már te is úgy látod magad.

:)

2014. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!